“Зимовий Кубок ДЮФЛУ”: результати 5-го туру

11 лютого 2024 р.
У суботу, 10-го лютого, відбувся пʼятий тур “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”, у рамках якого між собою зустрілися Академія та школа львівських “Карпат”.
IMG_5524

ДЮСШ “Карпати” – АФ “Карпати” – 0:3

Голи: Шопронку, 23 (пен.), Куценко, 28, Єнич, 55.

ДЮСШ "Карпати": Лисак, Питель (Лисий, 63), Зановʼяк, Лукʼянчук, Мот, Кокотко (Роман Гейник, 77), Войналович (Руслан Гейник, 77), Гловʼяк, Качур (Богданов, 69), Рудий, Верхівський (Писко, 66).

Тренери: Роман Деркач та Руслан Маланій.

АФ “Карпати”: Колесник (Потерайко, 50), Корчак (Давид, 41), Куценко, Бобечко, Білінський, Тлумак (Поліщук, 69), Карпин (Карпінський, 59), Березовський (Єнич, 51), Левкович (Мартинюк, 56), Дєдов (Гавура, 51), Шопронку.

Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.

Зі стартових хвилин матчу гравці Академії заволоділи ініціативою, утім перший гольовий момент створили підопічні Романа Деркача та Руслана Маланія. В одній з контратак Роман Войналович небезпечно пробив поруч зі стійкою.

Натомість саме команда Павлюха та Вільчинського відкрила рахунок, реалізувавши пенальті. Максим Зановʼяк не за правилами зупинив атаку гостей, тож арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав Олександр Шопронку – 0:1.

Через пʼять хвилин гравці ДЮСШ “Карпати” знову змушені були розпочинати гру з центра поля. Після подачі з кутового Богдан Питель головою вибив мʼяч на ногу Кирилу Куценку. Той потужно пробив, а голкіпер не зумів як слід зафіксувати мʼяч у руках – 0:2.

На 51-й хвилині Іван Павлюх випустив на поле Романа Єнича, а вже через чотири хвилини цей гравець відзначився голом і збільшив перевагу своєї команди до трьох мʼячів – 3:0. Згодом підопічні Деркача створили низку моментів і могли забивати у відповідь, однак ні Назар Лукʼянчук, ні Роман Войналович змінити рахунок так і не змогли.

У наступному турі команда АФ “Карпати” гратиме проти школи “Руху”. Натомість школа “зелено-білих” зустрінеться з командою АФ “Рух” U-15. Обидва поєдинки відбудуться 14-го лютого.