Інфраструктура

Лев

Спортивно-тренувальний центр ФК "Карпати"

11BE8806-8236-496D-AE78-8DE506.max-1024x745.format-webp

З 2021 року дочірнє підприємство клубу "Карпати Арена" веде будівництво спортивно-тренувального центру на земельній ділянці площею 3,5 га в селі Бартатів за 15 км від Львова. Широкомасштабне вторгнення Росії в лютому 2022 року призупинило темпи, змусило клуб переглянути етапність будівництва та перенести терміни його завершення.

Проектом будівництва першого етапу спортивно-тренувального центру передбачено влаштування двох футбольних полів з трав’яним покриттям, спорудження адміністративно-побутового корпусу загальної площею 3 100 м2 та об’єктів інфраструктури. Футболістам основної та молодіжної команд ФК "Карпати" буде створено всі умови для повноцінного тренування та відновлення – 32 номери для проживання спортсменів та тренерів, навчально-реабілітаційна зона з басейном, побутові приміщення та їдальня.

image

Для підвищення рівня енергозабезпечення центру передбачено встановлення енергозберігаючого устаткування компанії "Panasonic" та можливість використання відновлювального палива. Проект будівництва виконується з дотриманням вимог природоохоронного та санітарного законодавств.

Завершення першого етапу будівництва та введення спортивно-тренувального центру в експлуатацію планується наприкінці червня 2023 року, що дозволить командам клубу вчасно почати повноцінну підготовку до наступного футбольного сезону. Після перемоги над ворогом клуб планує продовжити розвиток центру, в першу чергу спорудження футбольних полів з штучним покриттям.

Стадіон "Україна"

Lviv_Ukraina_Stadium12

Стадіон “Україна” розташований  у Снопківському парку, неподалік середмістя Львова. Збудований за проєктом львівських архітекторів Ярослава Назаркевича, Ярослава Порохнавця, Володимира Блюсюка та Лариси Скорик. Відкритий 1963 року перед товариським матчем львівських “Карпат” та вільнюського “Жальгіріса”. До 1990-го мав назву “Дружба”. У 1991 році за пропозицією ветерана львівського футболу Карла Мікльоша стадіон назвали “Україна”. 

Тут відбулося багато знакових для львівського футболу подій. Серед інших – півфінал Кубка СРСР із “Суднобудівником” 1969-го, перші єврокубкові матчі “Карпат”, товариська зустріч із бразильським “Палмейрасом” 1970-го та запеклі двобої у вищій радянській лізі. У 1992 році на “Україні” відбувся фінал першого чемпіонату незалежної України між сімферопольською “Таврією” та київським “Динамо”. Шість матчів на стадіоні провела збірна України – і в усіх перемогла.

Стадіон Дружба (0)

У 1999 році стадіон “Україна” ґрунтовно реконструювали: оновлено освітлення, встановлено пластикові сидіння. Місткість арени – 28 051 глядач. 

Після Перемоги в російсько-українській війні футбольний клуб “Карпати” спільно із Львівською міською радою планує реконструювати стадіон та модернізувати його інфраструктуру.

soccer_KARPATY_stadion_UKRAINE (KRAWS) 0632