“Зимовий Кубок ДЮФЛУ”: результати 1-го туру

27 січня 2024 р.
У суботу, 27-го січня, відбувся перший тур “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Команда Академії львівських “Карпат” вікової категорії U-16 зіграла проти школи ФК “Львів”. Натомість школа “зелено-білих” протистояла ДЮСШ “Рух”.
TYS_6156270124

АФ "Карпати" – ФК "Львів" – 3:0

Голи: Левкович, 32, Тлумак, 37, Мартинюк, 71.

АФ “Карпати”: Потерейко (Колесник, 60), Давид (Корчак, 53), Куценко, Бодечко (Зуб, 59), Білінський (Богдан, 53), Тлумак (Мартинюк, 60), Карпин (Поліщук, 60), Єнич (Березовський, 41), Левкович (Гавура, 41), Шопронку, Дєдов (Карпінський, 53)

Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.

“Львів”: Гальчик, Топоровський, Думич (Онисик, 62), Звоздецький (Маковей, 30), Михайлюк (Семенович, 51), Гринько, Кусмин, Стецура, Соя (Вецал, 41), Бокало, Дударенко.

Тренер: Роман Свінціцкий.

TYS_5753270124

Карпатівці з перших хвилин поєдинку заволоділи ініціативою та взяли гру під свій контроль. Тотальне домінування та велика кількість гострих моментів втілились у забитий м’яч на 32-й хвилині. Антон Левкович вдало обрав позицію у штрафному майданчику суперника та успішно зіграв на добиванні – 1:0.

Вже через п’ять хвилин підопічні Івана Павлюха та Володимира Вільчинського подвоїли свою перевагу. Максим Тлумак після сольного проходу завдав влучного удару – 2:0.

TYS_6283270124

По перерві карпатівці продовжували тиснути на ворота суперника. "Леви" створили чимало гольових моментів, однак реалізували лише один із них. Помилкою голкіпера "Львова" скористався Марко Мартинюк і відправив м’яч у сітку.

У підсумку, команда АФ "Карпати" стартує на турнірі з впевненої перемоги 3:0. Наступний поєдинок "зелено-білі" проведуть 31-го січня проти Академії Футболу "Рух".

TYS_6451270124

ДЮСШ “Карпати” – КЗ ДЮСШ “Рух” – 0:1

Гол: Власюк, 31.

ДЮСШ “Карпати”: Лисак, Мот (Лисий, 52), Занов'як, Заєць, Лук'янчук, Слуцький (Богданов, 68), Войналович, Глов'як, Сахончик (Писко, 77), Верхівський (Качур, 66), Рудий.

Тренери: Роман Деркач та Руслан Маланій.

ДЮСШ “Рух”: Полозюк, Нівінський, Наконечний (Ряшко, 66), Перваков, Коткевич, Айдаров (Леоненко, 57), Мисько (Карабин, 57), Банах, Зайцев, Шумський, Власюк.

Тренери: Дмитро Лапицький, Андрій Безуб'як.

Поєдинок розпочався з обміну моментів біля воріт обидвох команд. Однак “Карпати” та “Рух” не змогли втілити свої нагоди у забиті м’ячі. Натомість на 31-й хвилині рухівці вийшли вперед. Володимир Власюк відкрив рахунок у цій зустрічі.

У другому таймі “зелено-білі” намагалися відігратися та відновити паритет. Проте мінімальна перевага “Руху” протрималась до фінального свистка – перемога “жовто-чорних” з рахунком 1:0.