“Зимовий Кубок ДЮФЛУ”: АФ “Карпати” U-16 поступились “Руху”

09 березня 2024 р.
У суботу, 9-го березня, команда Академії Футболу “Карпати” U-16 провела поєдинок в рамках 1/2 фіналу “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України” проти Академії Футболу “Рух”.
TYS_8212_090324

АФ “Карпати” U-16 - "Рух" U-16 – 1:7

Голи: Левкович, 69 – Джурабаєв, 9, 24, 25, 45, Себро, 27, Кройтарь, 32, Рибак, 80.

АФ "Карпати": Потерайко (Колесник, 57), Давид (Поліщук, 71), Карпінський (Панчишин, 69), Бобечко, Білінський, Тлумак, Карпин, Єнич (Дєдов, 45), Березовський (Богдан, 71), Левкович (Корчак, 73), Шопронку.

Тренери: Іван Павлюх і Володимир Вільчинський.

"Рух": Клименко, Залипка (Намашко, 60), Огородник, Піскун, Соломон, Шелепінський, Кройтарь (Клеутін, 61), Джурабаєв (Чубко, 61), Слива (Рибак, 73), Мустафаєв, Себро (Повханич, 62).

Тренер – Андрій Гаврюшов.

Поєдинок розпочався доволі динамічно. "Леви" володіли ініціативою та тиснули на ворота "Руху". На 8-й хвилині після чергової позиційної атаки Максим Тлумак пробив з меж штрафного майданчика – Єгор Клименко перевів мʼяч на кутовий. Його розіграш завершився контрвипадом рухівців. Мухаммад Джурабаєв вийшов віч-на-віч з воротарем і відкрив рахунок.

Можливість подвоїти перевагу "жовто-чорних" на 22-й хвилині втратив Ролан Мустафаєв – мʼяч після його удару з близької відстані пролетів вище воріт. На 24-й хвилині Джурабаєв записав до свого активу дубль, а вже за хвилину Мухаммад втретє відзначився у воротах Дениса Потерайка – 0:3.

На 27-й хвилині Дмитро Себро забив четвертий гол, а на 32-й хвилині ударом здалеку мʼяч у "девʼятку" відправив Олександр Кройтарь. По перерві покер вдалось оформити Джурабаєву.

На 69-й хвилині Антон Левкович вдало зіграв на добиванні після потужного удару Тлумака і відквитав один гол – 1:6. Скоротити відставання у рахунку міг Олександр Дєдов, але після його удару Клименко перевів мʼяч на кутовий. Фінальну крапку у матчі поставив Кирило Рибак – 1:7.

Таким чином, АФ "Карпати" U-16 поступаються у півфіналі “Зимового Кубку ДЮФЛУ” та припиняють свої виступи на турнірі.