"Відкритий чемпіонат ДЮФЛ Львова": 1 тур

19 вересня 2022 р.
У суботу, 17-го вересня, розпочався "Відкритий чемпіонат ДЮФЛ Львова", де беруть участь юні футболісти УФК "Карпати" та ДЮСШ "Карпати".
KRP_3570

Турнір розігруватиметься між чотирма віковими категоріями: U-14, U-15, U-16 та U-17. У кожній групі перебувають по вісім команд, а саме: ДЮСШ "Карпати" (Львів), "УФК-Карпати" (Львів), ФК "Львів", ФА "Тернопіль", "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), ДАФ "Дніпро", КЗ "Рух" (Львів) та АФ "Рух" (Львів).

У першому турі в очному протистоянні жереб звів Академію львівських "Карпат" та ДЮСШ "зелено-білих". У віковій категорії U-14 сильнішими виявились академіки. Завдяки голу з пенальті команда Віталія Лобасюка переграла колектив Володимира Шумського.

У матчі за участю футболістів у категорії U-15 було значно більше забитих м’ячів, але перемогу здобули знову ж таки УФК "Карпати". Хлопці Івана Павлюха виграли у підопічних Романа Деркача з рахунком 4:2. За академіків відзначилися Владислав Вітовський, Олександр Шопронку, Олександр Дєдов та Максим Тлумак.

У неділю, 18-го вересня, між собою зустрілися вікові категорії U-16 та U-17. У першому матчі Академія львівських "Карпат" переграла ДЮСШ з рахунком 4:0. У складі команди Тараса Павліша двічі відзначився Данило Пилипчук, ще по разу забивали Владислав Резнік та Іван-Максим Смаглій.

У поєдинку найстарших перемогу святкувала Академія "Карпат". Підопічні Ігоря Артимовича впевнено переграли своїх одноліток з ДЮСШ з рахунком 7:1.

За подальшими результатами змагань стежте на нашому офіційному сайті.