"Відкритий чемпіонат ДЮФЛ Львівщини": 6 тур

31 жовтня 2022 р.
IMG_6204
Відбулися матчі 6-го туру "Відкритого чемпіонату ДЮФЛ Львівщини". Школа львівських "Карпат" зіграла проти "Дніпра", а ось академія "зелено-білих" протистояла футбольній академії міста Тернополя.
IMG_6204

U-14 (2009 рік)

Академіки львівських "Карпат" 2009-го року народження здобули мінімальну перемогу над своїми однолітками з Тернополя. У напруженому матчі "зелено-білі" зуміли забити м’яч у ворота тернополян і цього вистачило для позитивного результату. На 41-ій хвилині поєдинку Максим Москвітін влучним ударом відправив м’яч у сітку воріт суперника. Таким чином молодий карпатівець приніс перемогу своїй команді з рахунком 1:0.

Школа "зелено-білих" розгромила свого суперника з рахунком 7:1. Назар Цюпа відкрив рахунок у матчі на 17-ій хвилині. Однак гості доволі швидко відігралися зусиллями Андрія Гнатенка. Проте після цього юні карпатівці забили "Дніпру" аж шість голів. Олександр Сливка став одним із найкращих гравців матчу, оформивши хет-трик. Дублем відзначився Максим Свиріпа. А фінальний рахунок зустрічі встановив Данило Хомишин.

u14 (2)

U-15 (2008 рік)

На жаль, хлопці вікової категорії U-15 не зуміли досягти позитивного результату в шостому турі "Відкритого чемпіонату ДЮФЛ Львівщини". Академія "Карпат" зіграла внічию з тернопільською командою. Першими забили тернополяни вже на 5-ій хвилині гри зусиллями Дмитра Дударєва. Однак львів’яни зрівняли рахунок у другій половині зустрічі. Єгор Березовський реалізував свою нагоду та приніс карпатівцям нічию 1:1.

Школа "Карпат" зазнала поразки в домашньому поєдинку проти "Дніпра". Рахунок відкрили гості на 8-ій хвилині – влучний удар вдався Данилу Пуклічу. Карпатівці зуміли відігратися вже у другому таймі зусиллями Мар’яна Беряка. Проте відразу після того, як рахунок став рівним, дніпряни забили двічі та здобули перемогу. Голи до свого активу записали Владислав Смоляр і Данило Аверіянов.

u15

U-16 (2007 рік)

Підопічні Тараса Павліша розгромили футбольну академію Тернополя з рахунком 6:0. Рахунок у матчі відкрив Данило Пилипчук. Згодом перевагу "зелено-білих" подвоїв Владислав Резнік. Невдовзі забив Максим Смаглій. А вже через кілька хвилин Резнік оформив дубль. Також у цьому поєдинку дубль до свого активу записав Сергій Комнецький.

Школа львівських "Карпат" вікової категорії U-16 цей тур пропускала.

u16

U-17 (2006 рік)

Найстарші хлопці академії "Карпат" минулого тижня зіграли два матчі та в обидвох здобули перемоги. Спочатку "зелено-білі" провели перенесений поєдинок 5-го туру проти ДЮШ "Львів". Карпатівці розгромили свого суперника з рахунком 6:1. Дублем відзначився Владислав Коваль. Ще по одному забитому м’ячу до свого активу записали Руслан Теглівець, Дмитро Артимович, Артем Копил та Юрій Рибій. У складі опонента гол престижу оформив Павло Дуля, вдало реалізувавши пенальті.

Згодом академіки львівських "Карпат" протистояли одноліткам з Тернополя. Долю матчу вирішив єдиний забитий м’яч "левів". На 64-ій хвилині Юрій Болюк влучно пробив по воротах суперника і приніс перемогу карпатівцям.

Хлопці зі школи "Карпат" 2006-го року народження також пропускали шостий тур.