Ветерани "Карпат" – переможці благодійного турніру в Дрогобичі

30 травня 2022 р.
У неділю, 29-го травня, у Дрогобичі відбувся ветеранський благодійний турнір на підтримку Збройних сил України.
IMG_2361

У турнірі взяли участь: "Карпати" (Львів), "Скала" (Стрий), "Галичина" (Дрогобич) та збірна ЗСУ. Почесними гостями змагання були ветерани львівських "Карпат" – Ігор Кульчицький, Ростислав Поточняк, Габор Вайда, Богдан Грещак та Ярослав Кікоть.

У півфіналі карпатівці зіграли з українськими військовими і перемогли з рахунком 4:2. За львів’ян забивали Михайло Луцишин, Володимир Уштан та Юрій Войтович, який відзначився дублем.

У паралельній грі за вихід у фінал футболісти "Скали" здолали господарів турніру – 2:1. У матчі за третє місце збірна ЗСУ обіграла "Галичину" з рахунком 2:1.

У вирішальному поєдинку ветерани "Карпат" виявилися сильнішими за стрийську "Скалу" та тріумфували 1:0 завдяки влучному удару Богдана Єсипа. Слід відзначити, що воротар "Карпат" Богдан Стронціцький відбив пенальті, який виконував Ігор Чурок.

IMG_2362

За підсумками турніру карпатівці отримали призи від організаторів змагань – Богдан Стронціцький став найкращим у складі "зелено-білих", а Богдан Єсип найкращим гравцем турніру.

Склад "Карпат": Богдан Стронціцький, Андрій Тлумак, Андрій Сапуга, Юрій Войтович, Роман Лаба, Михайло Луцишин, Володимир Уштан, Роман Толочко, Ярослав Гринишин, Любомир Вовчук, Богдан Єсип, Володимир Різник, Михайло Гурка, Олександр Чижевський, Володимир Вільчинський.