VBET UA ПЕРША. Чемпіонська група. Результати 2 туру


“ЛНЗ” (Черкаси) – “Епіцентр” (Кам’янець-Подільський) – 2:0
Голи: Тищенко, 23 (пен.), 34.
“Металург” (Запоріжжя) – “Карпати” (Львів) – 0:1
Гол – Сидоров, 36 (автогол).
“Оболонь” (Київ) – “Нива” (Тернопіль) – 1:1
Голи: Черненко, 60 – Волохатий, 51.
“Кремінь” (Кременчук) – “Полісся” (Житомир) – 0:2
Голи: Будківський, 6, Грицук, 24 (пен.).
Впевнена хода “ЛНЗ” і “Карпат”
Черкаський “ЛНЗ” і львівські “Карпати” здобули свої другі перемоги поспіль. Після звитяг у першому турі, цими вихідними, черкасці переграли кам’янець-подільський “Епіцентр” з рахунком 2:0 завдяки дублю Івана Тищенка. Перший м’яч був забитий з пенальті після того, як арбітр скористався системою відеоповторів VAR. А вже через десять хвилин “ЛНЗ” подвоїв свою перевагу та довів матч до логічного завершення.
Карпатівці у Моршині протистояли запорізькому “Металургу”. У дощовому матчі з величезною кількістю боротьби було забито лише один м’яч. Попри те, що голом відзначився форвард “Металурга” Олексій Сидоров, перемогу здобули саме “Карпати”. Адже нападник запоріжців зрізав м’яч у власні ворота після подачі з кутового від Дениса Кожанова. Цей автогол вирішив долю протистояння між “левами” і “Металургом”.
Сенсація у Києві та реабілітація “Полісся”
Київська “Оболонь” знову втратила очки. Цього разу кияни зіграли внічию з тернопільською “Нивою” – 1:1. При тому, що тернополяни перемагали по ходу зустрічі. “Пивовари” зуміли відігратися зусиллями Руслана Черненка. Спочатку він не зумів реалізувати пенальті, однак саме форвард “Оболоні” опинився першим на добиванні.
Житомирське “Полісся” після домашнього фіаско в матчі з “Металургом” (поразка 1:2) їхало у Кременчук, щоб зустрітись із місцевим “Кременем”. Долю поєдинку було вирішено ще до перерви. Вже на шостій хвилині житомиряни вийшли вперед завдяки голу Пилипа Будківського. А на 24-й хвилині Василь Грицук реалізував пенальті та подвоїв перевагу “Полісся”.
Турнірна таблиця
Після другого туру в чемпіонській групі з’явився новий лідер. Житомирське “Полісся” випередило київську “Оболонь” та очолило турнірну таблицю. У підопічних Юрія Калитвинцева 19 очок. Натомість кияни мають у своєму активі на один бал менше. Третім йде черкаський “ЛНЗ”, у якого 14 пунктів. Четвірку найсильніших замикають львівські “Карпати”. Команда Андрія Тлумака відстає від третьої сходинки всього лиш на два очки. На п’ятому місці розташувався запорізький “Металург” – десять очок в активі. Шостим йде “Епіцентр” із Кам’янця-Подільського. У хлопців Сергія Нагорняка дев’ять залікових балів. Сьоме місце займає тернопільська “Нива”, яка після нічиєї з “Оболонню” набрала чотири пункти. Замикає турнірну таблицю кременчуцький “Кремінь” з двома балами в активі.
Наступний тур
Третій тур у чемпіонській групі VBET UA Першої пройде у два дні. У суботу, 22 квітня, на нас очікує три поєдинки. “Карпати” вдома прийматимуть черкаський “ЛНЗ” і це буде битва за проміжне третє місце у турнірній таблиці. “Епіцентр” намагатиметься нарешті здобути свою першу перемогу навесні. Команда з Кам’янця-Подільського зустрінеться із запорізьким “Металургом”. А тернопільська “Нива” вдома прийматиме кременчуцький “Кремінь”. Наступного дня відбудеться ще один матч. Житомирське “Полісся” вдома прийматиме київську “Оболонь”. Зустріч команд, що посідають перше та друге місце, обіцяє бути спекотною.