Україна переможе. Футбол повернеться. Твоя команда назавжди з тобою

09 травня 2022 р.
Підтримуємо армію, допомагаємо дітям, тримаємо зв’язок –"Карпати" запустили власний проект на YouTube. "Зелено-білі" на прохання вболівальників запускають медіапроект на YouTube, у якому розповідатимуть про футбольне життя під час війни.
image_2022-05-09_11-20-51

Прем'єрну версію програми "Ще прийде час" уже можна переглянути на YouTube-каналі львівських "Карпат" за цим посиланням. У свіжому випуску капітан "левів" Денис Кожанов розповів про те, як для нього розпочалася повномасштабна війна та поділився думками про події у рідному Маріуполі. Із випуску ви також дізнаєтеся про виступи "Карпат" на благодійному турнірі у Ковелі та матимете змогу переглянути інтерв'ю ветерана "Карпат" Ростислава Поточняка, який розкаже про свої переживання через руйнацію дорогого для нього Харкова. І ще багато іншого!

Synced Sequence.00_30_51_21.Still001
Ведучий програми Любомир Кузьмяк

Директор із маркетингу "Карпат" Андрій Білоус розповідає: "Зараз головні події в країні розгортаються на лінії фронту, де українська армія героїчно чинить опір російським окупантам. Вся увага прикута до того, що відбувається на війні. Водночас, війна уже викликала серйозні соціальні наслідки: мільйони людей покинули свої домівки. Наш клуб, окрім допомоги армії, ще одним своїм завданням бачить створення комфортних умов для дітей, які змушені були покинути свої домівки через війну. У тилу, там, де зараз умовно спокійніше, ми повинні подбати про дітей, які хочуть повернення до звичного життя. Футбольне життя триває у видозміненому варіанті. Це стосується і дитячого футболу, і ветеранського. Попри війну, інтерес до гри зберігається, відтак "Карпати", на прохання вболівальників, вирішили створити власну телевізійну програму та розповідати про футбольне життя в умовах війни".