“У “Карпатах” зараз хороша конкуренція”: Сергій Атласюк про менталітет “Ниви”, роботу у Тернополі та повернення травмованих

21 вересня 2023 р.
Лев
Асистент головного тренера львівських “Карпат” Сергій Атласюк поділився очікуваннями від поєдинку з тернопільською “Нивою”.
TYS_6961 копія (1)

Про роботу в “Ниві”

“Нива” – не чужа для мене команда. У Тернополі я свого часу грав у футбол, а згодом працював там тренером. Я дуже вдячний керівництву клубу за довіру, за те, що дали можливість спробувати себе у ролі головного тренера. “Нива” завжди була командою із особливим менталітетом та бійцівським духом. Футболісти сучасної “Ниви” також намагаються віддавати на полі усі сили. Це сильний суперник, тож нам буде непросто. Вони захочуть продемонструвати свої найкращі якості у протистоянні з “Карпатами”. Тому на нас очікує дуже цікавий матч”.

Про лідерів майбутнього суперника

“У “Ниви” є кістяк команди, який сформувався давно. Можна виділити їхнього воротаря Максима Механіва. Як на мене, він є лідером “Ниви” і мотивує гравців. В обороні відзначу Андрія Зіня та Олега Соколова. У середній лінії якісний рівень демонструють Роман Волохатий та Арсентій Дорошенко. Окремо варто відзначити футболістів групи атаки: Гаталу, Різника та Проціва. Це швидкі гравці, які постійно пресингують і мають хорошу швидкість. Вони завжди націлені на ворота. З ними треба зіграти дуже уважно і не давати створювати моменти поруч із нашими воротами”.

Про атмосферу в “Карпатах”

“У нашій команді панує хороша атмосфера. У п'ятницю ми провели вдалий матч проти “Поділля”. Ми хочемо перемагати у кожному турі, тож треба докладати чимало зусиль. Поєдинок проти “Ниви” відбудеться у неділю, тому в нас є достатньо часу, щоб добре підготуватися, проаналізувати минулу гру та зробити правильні висновки. Команда працює у звичному режимі з інтенсивними тренуваннями”.

Про кадрову ситуацію

“Стартовий склад на матч з “Нивою” буде визначено напередодні самої гри. Маємо добрі новини – до тренувань у загальній групі вже повернулися Підлепенець, Саків і Чех. Сподіваємося, що у Тернополі ці хлопці зможуть нам допомогти. У “Карпатах” зараз хороша конкуренція. Усі хлопці розуміють, що на поле виходять ті футболісти, які є сильнішими на даний момент”.