Студентська ліга України – 2022

23 грудня 2022 р.
Футболісти ЛДУФК отримали медалі Чемпіонату України – 2022 серед Закладів Вищої Освіти. У методичному кабінеті кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбулося нагородження команди цього вишу, яка виборола бронзові медалі за підсумками ХХІ Чемпіонату України з футболу 2022 року серед закладів вищої освіти.
0x0

Нагородження футболістів проводили ректор ЛДУФК імені Івана Боберського – професор Євген Приступа; легендарний нападник львівських "Карпат", збірних України та колишнього СРСР – Степан Юрчишин, який вищу освіту здобув у стінах цього Університету; завідувач кафедри легкої атлетики та голова профспілкового комітету вишу – доцент Ярослав Свищ та завідувач кафедри футболу – доцент Ігор Лапичак. У заході також взяли участь перший проректор ЛДУФК імені Івана Боберського – професор Федір Музика та проректор з адміністративно-господарської роботи вишу – доцент Ірина Оленич.

0x0 (1)

Захід розпочався з хвилини мовчання – присутні вшанували пам’ять воїнів Збройних Сил України, які віддали своє життя на війні проти клятих орків-москалів за свободу і незалежність та суверенітет і цілісність нашої держави. З вітальним словом до команди ЛДУФК першим звернувся ректор вишу – професор Євген Приступа, який подякував хлопцям за самовіддану гру, а тренерам та усім викладачам кафедри за їхній вклад у завоювання бронзових нагород всеукраїнського студентського чемпіонату. При цьому, він наголосив, що в цієї команди, яка сформована по більшості зі студентів першого курсу, є потенціал, аби вже в наступному чемпіонаті зробити як мінімум крок вперед, а в подальшому завоювати й "золото".

0x0 (3)

До цих побажань долучився й Степан Юрчишин, який відзначив, що на нинішньому етапі формування практично нової команди ЛДУФК, завоювання бронзових нагород – це хороший результат, але додав, що необхідно перед собою ставити найвищі завдання, бо без цього неможливо досягти прогресу ні в грі, ні в результатах. Після свого виступу Степан Федорович вручив Євгену Никодимовичу Подяку від Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС) – за сприяння розвитку футболу загалом в Україні та зокрема за ефективну підготовку молодих тренерських кадрів.

0x0 (5)

А далі відбулося власне саме нагородження футбольної команди ЛДУФК імені Івана Боберського бронзовими медалями ХХІ Чемпіонату України 2022 року серед закладів вищої освіти. Нагороди отримали:

воротарі – Дмитро Ледвій, Артем Борис, Артем Денега;

захисники – Тимофій Калинчук, Артур Ілюхін, Ігор Бекеша, Андрій Ломницький, Олександр Медведєв, Олег Береза, Володимир Савчин;

півзахисники – Віталій Катрич, Назар Касарда, Володимир Матусевич, Ілля Квасниця, Олександр Фетько, Микита Рогачов, Ігор Бекерський, Станіслав Демків, Максим Мудрий, Артур Шах, Вадим Мердеєв, Андрій Столярчук;

нападники – Назар Грицак, Назар Богомаз, Андрій Вільховий;

головний тренер – Олег Колобич;

тренери – Ігор Карпа, Богдан Хоркавий, Андрій Дулібський;

завідувач кафедри – Ігор Лапичак.

0x0 (2)

Подяками від керівництва ЛДУФК імені Івана Боберського були відзначені тренери команд, за які на клубному рівні виступає більшість наших студентів. Зокрема, Подяки отримали:

  • Степан Юрчишин – генеральний директор ФК "Карпати";
  • Андрій Тлумак – головний тренер команди ФК "Карпати";
  • Андрій Сапуга – старший тренер команди ФК "Карпати";
  • Володимир Вільчинський – тренер команди ФК "Карпати";
  • Володимир Безуб’як – тренер Академії ФК "Рух";
  • Віталій Пономарьов – старший тренер команди ФК "Рух".

Зазначимо, що усі шість відзначених Подяками постатей є випускниками кафедри футболу ЛДУФК імені Івана Боберського.

0x0 (4)

Нагадаємо, на черговий, 21-й за ліком футбольний Чемпіонат України – 2022 серед закладів вищої освіти, який традиційно проводить Всеукраїнська футбольна асоціація студентів (ВФАС), загалом заявилося цього року шість команд. На попередньому етапі їх було розподілено на дві групи – по три команди в кожній.

Команда ЛДУФК грала у групі "Б", де посіла перше місце, впевнено обігравши у гостях Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (ТНПУ) з рахунком 3:0 та дотиснувши в другому таймі на полі рідного стадіону СКІФ Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (ЧНУ) – 2:0.

У "Фіналі чотирьох", який відбувся в Києві, ЛДУФК в першій грі з рахунком 1:4 поступилися Державному торговельно-економічному університету (ДТЕУ) зі столиці, який в підсумку і став чемпіоном. А в "малому" фіналі підопічні Олега Колобича, граючи з 25-ї хвилини у чисельній меншості, з рахунком 3:0 вдруге обіграли суперника з ЧНУ і в такий спосіб здобули Кубок за третє місце та комплект бронзових медалей. Цікаво, що усі три голи у ворота буковинців студенти ЛДУФК забили в другому таймі, маючи на одного гравця менше, ніж суперник…