Спаринг. "Карпати" – "Скала 1911" – 3:0

09 лютого 2022 р.
3C4FB993-2C1F-4AC3-BB97-C4DA8D4AEEF8
Карпатівці провели третій товариський матч у рамках підготовки до весняної частини чемпіонату. У гості до Львова завітала стрийська "Скала 1911".

Склад "Карпат" у першому таймі: Кучинський, Сімінін, Лобай, Ломницький, Цюпа, Ткачук, Приймак, Семенина, Галенков, Кожанов, Гуменюк.

З перших хвилин поєдинку команди грали на зустрічних курсах, обмінюючись атаками. Незважаючи на статус товариського матчу, боротьба між двома колективами велася на кожному клаптику поля. Хорошу нагоду відкрити рахунок не використав Максим Гуменюк. Денис Кожанов виконав подачу з правого флангу, а Гуменюк пробив головою – кіпер гостей зіграв надійно та зберіг власні ворота "на замку".

Львів’яни продовжували створювати небезпечні моменти та загострювали гру попереду. Знову непоганий шанс відзначитися виник у Гуменюка. Форвард "зелено-білих" пробивав головою, однак м’яч влучив у поперечку. Ще одного разу удару завдавав Кожанов, утім захисник гостей заблокував потужний постріл капітана "Карпат". Під завісу тайму чергова нагода виникла у Гуменюка – м’яч після його удару головою пролетів вище воріт.

Склад "Карпат" у другому таймі: Кучинський (Сасс), Ломницький, Савчин, Заставний, Тітунін, Дударенко, Повалій, Сидун, Чачуа, Маркович, Буднік.

По перерві "леви" продовжували тиснути на ворота опонента. Зокрема, Євген Буднік пробивав з-за меж штрафного майданчика, але голкіпер "Скали 1911" впорався з цим ударом. Невдовзі Буднік взявся виконувати штрафний удар. Нападник "зелено-білих" наважився на постріл із далекої відстані – над поперечкою.

У наступній атаці Буднік продемонстрував свій дриблінг у володіннях гостей і заробив пенальті. Одинадцятиметровий удар виконав сам постраждалий. Перша спроба форварда виявилася влучною, проте арбітр наказав перебити пенальті. Другий удар Будніка теж був бездоганним – 1:0.

Практично відразу карпатівці подвоїли свою перевагу. Ілля Повалій виконав класну передачу з лівого флангу, а нестримний Буднік оформив дубль – 2:0. Амбросій Чачуа мав нагоду довести рахунок до розгромного, але м’яч після удару хавбека "Карпат" пролетів на відстані кількох сантиметрів від лівої стійки.

А наприкінці матчу Буднік забив втретє. Нападник "зелено-білих" виграв боротьбу в штрафному майданчику стриян, зумів пробити по воротах і оформив хет-трик – 3:0.