Спаринг. "Карпати" – "Браво". Прев’ю
Суперник
У минулому сезоні опонент "Карпат" здобув бронзові медалі чемпіонату Словенії та невдовзі розпочне змагання у Другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій УЄФА (23 та 30 липня). Для команди з Любляни це буде другий виступ у єврокубках.
"Браво" було засновано у 2006 році. Команда доволі швидко подолала шлях з нижчих ліг до еліти словенського футболу. У 2019-му столична команда вийшла у Першу лігу і за цей час жодного разу не фінішувала нижче шостої сходинки. У минулому сезоні команда з Любляни вперше потрапила на п’єдестал.
Наставником "Браво" є один із найперспективніших словенських тренерів 41-річний Алеш Арнол, котрий тренує столичну команду з березня 2023 року. На професійному рівні Арнол не виступав, а до "Браво" працював асистентом головного тренера у юнацьких збірних Словенії.
Найкращим бомбардиром команди у минулому сезоні був Адмір Брістріч, орендований в "Олімпії". В активі екснападника "Полісся" – десять голів. На один менше забив Венюст Бабула із Центральноафриканської Республіки, який нещодавно покинув "Браво".
У процесі підготовки до нового сезону "Браво" провів два спаринги. Словенці двічі поступилися хорватським командам: "Рієці" (1:2) та "Локомотиві" (1:3). Вже 18 липня підопічні Алеша Арнола стартують у чемпіонаті Словенії матчем проти "Олімпії".
Остання інформація з табору "Карпат"
Як і раніше, за індивідуальною програмою працюють Жан Педрозу та Андрій Булеза. Натомість Роман Вантух бере участь у деяких вправах разом із командою, але про повноцінне повернення на поле поки не йдеться.
Дата та місце
11 липня, 19:30. Гросуплє, Словенія.
Трансляція
Дивіться матч у прямому етері на YouTube-каналі львівських "Карпат".