Шостий тур ДЮФЛУ: результати матчів “Карпат”

16 жовтня 2023 р.
У суботу, 14-го жовтня, відбулися матчі шостого туру дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди Академії львівських “Карпат” зіграли проти КЗ ДЮСШ “Рух”. Натомість школа “зелено-білих” U-14 та U-16 на виїзді протистояла івано-франківському “Прикарпаттю”, а U-15 та U-17 вдома приймали СДЮШОР “Ужгород”.
TYS_4696

U-14 (2010 рік)

КЗ ДЮСШ “Рух” – АФ “Карпати” – 2:2

Голи: Завійський, 43, Бортко, 70 – Гаук, 11, Яскула, 55.

Склад АФ “Карпати”: Шекета, Петрук, Когут, Дмитряк (Полеванчук, 50), Колонюк, Камаралі, Цимбалістий, Гаук (Смірнов, 54), Цупер (Денис, 64), Пигичко (Руснак, 36), Яскула.

Запасні: Зізіцький, Топало, Гуй.

Першими у цьому поєдинку забили “Карпати”. Львів’яни атакували правим флангом, Микола Гаук навішував у штрафний майданчик, однак м’яч зрізався з ноги карпатівця і залетів у дальній кут воріт. “Жовто-чорні” відігралися вже по перерві. Іван Завійський вдало замкнув простріл з лівого флангу – 1:1.

Однак “зелено-білі” активно атакували і досягли свого на 55-й хвилині. Дмитро Петрук віддав довгу передачу на Богдана Яскулу, який вийшов віч-на-віч з кіпером “Руху” та не залишив йому жодних шансів. Наприкінці зустрічі рухівці все-таки змогли зрівняти рахунок. Рятівний гол до свого активу записав Даниїл Бортко – 2:2.

СДЮСШОР “Прикарпаття” – ДЮСШ “Карпати” – 0:2

Голи: Сідляр, 4, Навка, 69.

Склад ДЮСШ “Карпати”: Кошла, Козимка, Голінський, Набіт, Тутик (Циган, 27, Навка, 65), Старовецький (Карпа, 56), Пилипець (Вараниця, 59) Сідляр (Копина, 66), Зеленко, Кузьо, (Поріцький, 68), Проць (Луків, 49).

Зі старту поєдинку “зелено-білі” кинулися в атаку і вже на четвертій хвилині змусили господарів розпочинати з центра поля. Після подачі з кутового Ростислав Сідляр головою відправив мʼяч у сітку. У другій частині матчу карпатівці продовжували володіти ініціативою. За хвилину до завершення основного часу Остап Карпа вивів Олексія Навку віч-на-віч з голкіпером, а той встановив фінальний рахунок – 2:0.

TYS_7854

U-15 (2009 рік)

АФ “Карпати” – КЗ ДЮСШ “Рух” – 1:1

Голи: Гураль, 37 – Церковний, 48.

Склад АФ “Карпати”: Демків, Панчишин, Гутник, Гльоц, Бабірад, Ксьонзик, Гураль, Тупісь, Стасюк, Москвітін, Кашуба.

Запасні: Коваль, Бочуляк, Фатюк, Русяк.

Незважаючи на велику кількість моментів у першому таймі, “Карпати” забили лише по перерві. Василь Гураль завдяки індивідуальній майстерності обіграв кількох суперників і пробив під поперечку з лінії штрафного майданчика. Через 11 хвилин “Рух” відігрався – нічию “жовто-чорним” приніс влучний удар Назара Церковного – 1:1.

ДЮСШ ”Карпати” – СДЮСШОР “Ужгород” – 2:1

Голи: Борнесенко, 50 (автогол), Свиріпа, 57.

Склад ДЮСШ “Карпати”: Мосій, Покладок, Сняданко, Сергієнко, Кравчишин, Свиріпа, Кіт (Дума В, 70+2), Сливка (Дума, 66), Романець (Саніцький, 55), Капустинський (Синчишин, 70), Жих (Пристацький, 36).

У середині першого тайму гості із Закарпаття залишилися в меншості. А на початку другого тайму карпатівці не реалізували пенальті. Мʼяч після удару Олександра Сергієнка пролетів поруч зі стійкою. Лише на 50-й хвилині господарі відкрили рахунок – автоголом відзначився Максим Борисенко. Утім через три хвилини гості зрівняли рахунок. Останнє слово все-таки було за львів'янами. На 57-й хвилині після подачі з кутового Максим Свиріпа головою відправив мʼяч у сітку – 2:1.

TYS_6307 (1)

U-16 (2008 рік)

КЗ ДЮСШ “Рух” – АФ “Карпати” – 4:2

Голи: Максимчук, 19, Кирикович, 63, Власюк, 76, Банах, 79 – Єнич, 62, Карпин, 64.

Склад АФ “Карпати”: Колесник, Богдан, Карпінський (Зуб, 69), Бобечко, Єнич, Тлумак, Карпин, Білінський, Березовський (Поліщук, 73), Шопронку, Левкович.

Запасний: Потерайко, Корчак, Гавура, Мартинюк.

“Рух” відкрив лік забитим м’ячам у цьому матчі на 19-й хвилині – Назар Максимчук завдав сильного удару з 18-ти метрів. Перевага господарів у рахунку зберігалася аж до 62-ї хвилини, коли карпатівці відігралися. Олександр Шопронку п’ятою відпасував на Романа Єнича, котрий вразив ціль. Протягом наступних двох хвилин команди обмінялися голами. Богдан Кирикович реалізував вихід віч-на-віч і вивів “Рух” уперед. Проте незабаром карпатівець Богдан Карпин змістився з лівого флангу та пробив у дальній кут – 2:2.

Після гольової перестрілки настало затишшя, яке у кінцівці зустрічі перервали господарі. Спершу зі штрафного забив Володимир Власюк, а згодом відзначився Данило Банах, який встановив остаточний рахунок.

СДЮСШОР “Прикарпаття” – ДЮСШ “Карпати” – 3:0

Склад ДЮСШ “Карпати”: Грицьків, Кокотко, Зановʼяк, Заєць, Лисий, (Лукʼянчук, 37) Гловʼяк (Руслан Гейник, 76), Бессарабов, Войналович (Роман Гейник, 76), Мисяк (Слуцький, 51), Верхівський (Писко, 51), Рудий (Сахончік, 76).

На початку матчу гравці “Карпат” володіли ініціативою, утім після контратаки господарів змушені були витягати мʼяч із сітки. Львівʼяни прагнули відігратися, натомість пропустили вдруге. Цього разу зі стандарту. А на 45-й хвилині господарі збільшили перевагу своєї команди до трьох голів. Жодну зі своїх нагод карпатівці не реалізували.

TYS_7680

U-17 (2007 рік)

АФ “Карпати” – КЗ ДЮСШ “Рух” – 3:1

Голи: Черненко, 15, Малиш, 25, Максимчук, 40 – Вонсович, 50.

Склад АФ “Карпати”: Фандист (Жулінський, 87), Грабовенський, Черненко, Кокодиняк, Максимчук (Дмитришин, 66), Пилипчук, Малиш, Бондарук, Орошкевич (Гудзь, 74), Комарениць, Грибеник (Фостяк, 80).

Найстарші вихованці Академії Футболу “Карпати” здобули перемогу над однолітками з “Руху” – 3:1. Усі м’ячі "Карпат" були забиті у першому таймі. На 15-й хвилині Єгор Черненко виявився першим на добиванні після удару Богдана Орошкевича. Через десять хвилин “зелено-білі” забили ще раз. Цього разу Ігор Грибеник виконав подачу з кутового на дальню стійку, а Денис Малиш головою переправив м’яч у сітку – 2:0.

Наприкінці першої половини зустрічі львів’яни відзначилися втретє. Артур Комарениць під час позиційної атаки прострілив на ближню стійку, де усіх випередив Антон Максимчук.

У другому таймі карпатівці могли забивати ще. Зокрема, хороші моменти були у Данила Пилипчука та Артура Комарениця. Однак “левам” не щастило з реалізацією. Натомість гості відзначилися голом престижу. Віталій Вонсович забив м’яч у ворота "зелено-білих". У підсумку підопічні Тараса Павліша здобувають шосту перемогу поспіль та продовжують очолювати турнірну таблицю у своїй групі.

ДЮСШ “Карпати” – “Ужгород” – 6:1

Голи: Кункевич, 35, 36, 62, Лабик, 50, Кординський, 58, Гураль, 89.

Склад ДЮСШ “Карпати”: Гнатів, Звір, Вороняк (Грабовець, 66), Ткачук, Коваль, Калагурка (Швед, 72), Криванчик (Приведа, 82), Кункевич (Огорілко, 69), Лабик (Гураль, 85), Войтанович, Коржинський.

З перших хвилин поєдинку карпатівці взяли ініціативу у свої руки. Вони багато комбінували, високо пресингували суперника на його половині поля, але пропустили контратаку ужгородців – 0:1. Однак ще до перерви “зелено-білим” вдалося не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Дублем відзначився Андрій Кункевич.

У другій половині зустрічі підопічні Руслана Забранського та Михайла Гурки тільки збільшили свою перевагу. Спочатку Олександр Лабик та Денис Коржинський зробили рахунок 4:1. Згодом Андрій Кункевич оформив хет-трик, а довершив розгром Ігор Гураль.