Сергій Сімінін: "Почуватимуся щасливим, коли потрапимо до Першої ліги"

29 грудня 2021 р.
Стартовий склад "зелено-білих" сьогодні важко уявити без захисника Сергія Сімініна. Доволі швидко він став не лише віцекапітаном "Карпат", а й улюбленцем львівських уболівальників.
KRAL7098

Сергію, як проходить відпустка після доволі напруженої та важкої першої частини чемпіонату?

– Дійсно, цей відрізок чемпіонату видався складним у всіх аспектах. Відверто кажучи, навіть не очікував такої конкуренції у боротьбі за вихід до Першої ліги. Щодо відпустки, то встиг побувати з родиною у Єгипті. Компанію нам склала сім’я Дениса Кожанова та ще декілька наших хороших друзів. Усе було чудово, гарно відпочили. Зараз перебуваю вдома у Луцьку.

Професійну кар'єру ти встигаєш суміщати з навчанням у Волинському національному університет імені Лесі Українки. Як твої успіхи?

(Сміється). Я маю диплом економіста, адже закінчив Луганський університет. Тепер здобуваю другу освіту – вступив на факультет фізичної культури та спорту. Дивлюся у майбутнє, адже хотів би залишитися у футболі, а без спортивної освіти це буде непросто.

Твої партнери по команді в інтерв’ю клубному сайту казали, що скучили за тренуваннями…

– Погоджуюсь з хлопцями, адже теж сумую за тренувальним процесом. Та й пацанів хочеться побачити, поспілкуватися. Насправді Андрій Богданович Тлумак зібрав чудовий колектив: тренери, футболісти, лікарі, масажисти… Ми усі працюємо як єдиний механізм.

Це і є секретом успішних результатів?

– Звичайно. Ми робимо одну справу, а саме граємо для уболівальників і намагаємося перемагати у кожному матчі. А ще демонструвати змістовний футбол.

Перехід у "Карпати" для тебе став своєрідним пониженням у класі, адже Першу лігу ти змінив на Другу. Зараз можна сказати, що то був виправданий крок?

– У Львові мені комфортно. Почуватимуся щасливим, коли потрапимо до Першої ліги. Тоді точно скажу усім, що зробив правильний вибір, бо перейшов у "Карпати". Сюди мене запросив Андрій Тлумак, з яким я працював в Луцьку. Цей тренер – справжній професіонал. Я знаю його вимоги, тому без особливих вагань прийняв запрошення і переїхав до Львова.

Де плануєш святкувати Новий рік?

– Спочатку хотіли зустріти Новий рік у друзів, але напередодні трохи занедужали мої сини, тому залишимося вдома і святкуватимемо у сімейному колі.

Твої побажання львівським уболівальникам.

– Мені довелося виступати за декілька клубів, проте таких відданих вболівальників я зустрічаю вперше. Тому бажаю їм і надалі підтримувати "Карпати", а ми будемо віддячувати перемогами. Зичу усім міцного здоров’я та великого фарту!