Представляємо новачка: Тимофій Сухар

14 липня 2023 р.
Лев
"Леви" поповнилися 24-річним Тимофієм Сухарем. Минулий сезон він провів у складі першолігового "Скорука", а раніше перебував у структурах "Дніпра" та "Зорі".
сухар_широкий

Дитинство Тимофія минуло на березі Каховського водосховища – народився у Великій Лепетисі на півночі Херсонщини. Майже з перших днів великого російського вторгнення вона перебуває у російській окупації. Батькам і брату Тимофія неодноразово доводилося ховатися у підвалах від обстрілів, лише нещодавно вони змогли покинути селище. Там досі залишаються його дідусь і бабуся.

Сухар здобував ази гри в дніпровському УФК. Футболіста регулярно викликали до юнацьких збірних України. На жаль, травма – розрив хрестоподібних зв’язок правого коліна – завадила повноцінно заграти в УПЛ і поїхати на переможний для України чемпіонат світу U-20 у Польщі.

"Витривалий, не боїться чорнової праці, дає великий обсяг роботи і в обороні, і в атаці, – характеризує Сухаря його колишній наставник у "Зорі" Юрій Вернидуб. – Йому лише 24 роки, часу надолужити втрачене через травму – цілком достатньо. Свого останнього слова він ще не сказав. Дуже хотів би, щоб Сухар проявив свої найкращі якості та приніс користь "Карпатам".

Тимофій каже, що після операції не відчуває жодних наслідків тієї травми. Тож готовий вступати у бій у складі "Карпат". Хоч формально він є правим захисником, може грати й на протилежному фланзі, й у центрі.

"На останні матчі "Скорук" виходив із трьома центральними захисниками, – пригадує Тимофій. – Я виконував функції правого центрального. Тобто мені байдуже, на якій захисній позиції грати. Хоча у дитинстві тренери експериментували – я діяв навіть справа у півзахисті та у нападі. Мені дуже подобається "карпатівський" колектив і місто. Звернув увагу на врівноваженість та ввічливість львів’ян. Тепер хочу якнайшвидше проявити себе на футбольному полі. Сподіваюся, ми зможемо потішити вболівальників "Карпат" хорошою грою та результатами".

ДОСЬЄ

Тимофій Сухар

Дата народження: 04.02.1999

Місце народження: Велика Лепетиха (Херсонська область)

Вік: 24

Зріст: 1,80 м

Громадянство: Україна

Позиція: правий захисник