Представляємо новачка: Єгор Картушов

08 липня 2023 р.
Лев
"Карпати" уклали контракт з Єгором Картушовим. 32-річний лівий півзахисник – уродженець Криму, вихованець футбольної школи донецького "Шахтаря". Десять сезонів провів у "Десні". Разом з чернігівською командою пройшов шлях від Другої ліги до єврокубків. В минулому сезоні був одним з лідерів харківського "Металіста". Загалом в українській Прем’єр-лізі Картушов провів 152 поєдинки, у яких забив 8 голів.
IMG_1534

"На Єгора завжди можна було покластися, – каже тренер "Десни" того часу Олександр Рябоконь. – Він – справжній лідер. Так було й у Другій лізі, і коли "Десна" входила до переліку найкращих команд України. Картушов майже не пропускав тренувань. Якщо в нього й були травми, то виключно механічного характеру, після зіткнень у боротьбі. Це найшвидший футболіст, який коли-небудь грав за "Десну", можливо за винятком Михайла Мудрика. В нього класна техніка, добре грає і на другому поверсі. Може пробити по воротах з будь-якої дистанції та віддати пас. Та головне – Картушов володіє футбольним інтелектом. Поза межами поля він також дуже розсудливий".

У молодості Картушов вважався одним із найшвидших українських футболістів. Не розгубив цих навичок і через десятиліття. Також Єгор є прекрасним виконавцем стандартних положень.

"Я не відчуваю негативного впливу свого віку, – переконаний гравець. – Знаю свої сильні якості, розумію, що можу демонструвати їх по-максимуму. Наприклад, дистанцію 30 метрів спокійно пробігаю до 4 секунд. Гадаю, в "Карпатах" насамперед від мене вимагатимуть активної роботи на фланзі. В "Десні" я виконував кутові та штрафні удари. Якщо буде потреба, візьму на себе ці функції й у львівській команді. В Першій лізі я не грав уже давно. Але вірю, що "Карпати" надовго тут не затримаються".

ДОСЬЄ

Єгор Картушов

Дата народження: 05.01.1991

Місце народження: Саки (АР Крим, Україна)

Вік: 32

Зріст: 1,82 м

Громадянство: Україна

Позиція: лівий півзахисник