Перша ліга. “Карпати” – “Поділля” – 2:1

15 вересня 2023 р.
“Зелено-білі” здобувають сьому перемогу у сезоні. Завдяки голам Яна Костенка та Павла Полегенька львівʼяни перемогли “Поділля”.
на сайт ігрова поділля

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 8 тур

“Карпати” (Львів) – “Поділля” (Хмельницький)

15 вересня. 16:30. Львів. Стадіон “Україна”

Арбітр – Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя).

Асистенти: Сергій Удовенко та Ярослав Пилипенко (обидва – Кропивницький).

Четвертий арбітр – Ярослав Леськів (Львівська область).

Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

“Карпати”: Кожухар, Бабогло, Порох (Мизюк, 87), Сухар, Полегенько, Рябов, Клименко (Демченко, 46), Равлик (Картушов, 82), Костенко (Романюк, 84), Чачуа, Іґор Невес (Крістіан Ноту, 46).

Запасні: Ільющенков, Векляк, Едуардо, Матвєєв, Сидун.

Головний тренер Мирон Маркевич

“Поділля”: Непогодов, Веремієнко, Корешков, Назарчук, Цибульник, Задоя (Болденков, 70), Костенко (Доброхотов, 24), Пріхна (Савчук, 81), Коваленко (Каверін, 70), Войтіховський, Василенко (Биков, 46).

Запасні: Задерейко, Оробець, Лис, Чушенко.

Головний тренер – Віталій Костишин.

Голи: Костенко, 9, Полегенько, 62 (пен.) – Цибульник, 26.

Попередження: Клименко, 34, Равлик, 71, Кожухар, 90+3 – Войтіховський, 21.

Швидкий гол Костенка і відповідь Цибульника

“Карпати” відкрили рахунок вже в дебюті поєдинку. На дев’ятій хвилині господарі провели стрімку атаку, у завершальній фазі якої Владислав Клименко віддав передачу зручну передачу Яну Костенку. Хавбек сильно пробив по воротах Дмитра Непогодова – 1:0. Згодом у львів’ян були можливості подвоїти перевагу. Однак спочатку удар Владислава Бабогла взяв на себе кіпер “Поділля”, а пізніше Артур Рябов пробив вище воріт.

Хмельницька команда змогла реалізувати одну зі своїх небагатьох нагод у першому таймі. Рябов віддав незручну передачу Андрію Кожухарю, а голкіпер “левів” взяв м’яч у руки. Арбітр поєдинку Дмитро Кузовлєв призначив вільний удар для “Поділля”. Розіграш цього “стандарту” завершився пострілом Євгена Задої, який господарі заблокували. А от добивання від Олександра Цибульника виявилося результативним – 1:1.

Вирішальний гол Полегенька

На 62-й хвилині матчу карпатівці заробили пенальті. Єгор Демченко увірвався у штрафний майданчик суперника, утім Дмитро Пріхна схопив карпатівця за футболку. Арбітр матчу вказав на позначку. Пенальті взявся виконувати Павло Полегенько і впевнено його реалізував.

“Поділля” намагалось відігратись, однак карпатівці надійно діяли в обороні, не даючи можливості супернику створювати гостроту біля власних воріт. Інтрига у матчі зберігалася до фінального свистка, але більше команди мʼячів не забивали.

Наступний тур/турнірне становище

У наступному турі “леви” зіграють на виїзді проти тернопільської “Ниви”. Матч відбудеться у неділю, 24-го вересня. Початок гри о 16:00. Після сьогоднішньої перемоги карпатівці набрали 22 бали та продовжують очолювати турнірну таблицю групи “А”.