Перша ліга. "Карпати" – “Лівий берег” – 3:3

18 травня 2024 р.
У суботу, 18-го травня, львівські “Карпати” провели заключний домашній поєдинок у цьому сезоні. Матч проти “Лівого берега” на стадіоні “Україна” завершився результативною нічиєю 3:3.
IMG_20240518_135659_032 (1)

Перша ліга. Чемпіонська група. Сезон 23/24. 9 тур

"Карпати" (Львів) – “Лівий берег” (Київ)

18 травня, 13:00. Львів, стадіон "Україна".

Арбітр – Андрій Зайцев (Донецька область).

Асистенти: Денис Кескюла (Дніпропетровська область) та Богдан Морозюк (Івано-Франківськ).

Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів).

Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

“Карпати”: Кожухар, Мизюк (Козік, 72), Бабогло, Саків, Полегенько, Чех, Клименко (Демченко, 55), Чачуа (Рябов, 82), Підлепенець (Тлумак, 82), Джаред (Костенко, 72), Іґор Невес.

Запасні: Ільющенков, Сухар, Векляк, Фетько, Сидун.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

“Лівий берег”: Механів, Соколов, Самар, Слотюк, Сільва Сантос (Дударенко, 73), Дедух, Войцеховський (Астахов, 69), М. Когут, Мисик (І. Когут, 73), Синиця (Сердюк, 87), Петренко (Сухоручко, 69).

Запасні: Чеботарьов, Сташків, Андрієшин, Швець, Литовченко.

Головний тренер – Віталій Первак.

Голи: Іґор Невес, 7, 34 (пен.), Слотюк, 21 (автогол) – Дедух, 43, Синиця, 56, Войцеховський, 59.

Попередження: Мизюк, 30, Джаред, 61 – Самар, 27, Дедух, 37, Петренко, 48, Соколов, 64, Астахов, 75, Слотюк, 89.

Швидкий м’яч Невеса та автогол Слотюка

“Леви” відкрили рахунок вже на сьомій хвилині. Максим Чех обігрався з Євгеном Підлепенцем, який віддав передачу на порожні ворота на Іґора Невеса. Бразильський форвард не схибив і відправив м’яч у сітку – 1:0. Після забитого м’яча львів’яни продовжували володіти ініціативою та діяти першим номером. “Лівий берег” розраховував на швидкі контратаки, але карпатівці не давали можливості киянам їх проводити.

На 21-й хвилині Джаред Хаса отримав м’яч на лівому фланзі, на швидкості пройшов суперника та виконав простріл на ближню стійку, де опинився Іґор Невес. Однак бразильського форварда “Карпат” випередив захисник “Лівого берега” Арсен Слотюк, котрий зрізав м’яч у власні ворота – 2:0.

Пенальті Невеса та відповідь Дедуха

На 34-й хвилині “Карпати” здобули право на пенальті. Максим Чех увірвався у штрафний майданчик суперника та Арсен Слотюк порушив правила. Арбітр вказав на позначку. До виконання 11-метрового удару підійшов Іґор Невес, реалізував його і, таким чином, забив 12-й гол у сезоні. Наприкінці першого тайму “Лівий берег” відіграв один м’яч. Руслан Дедух завдав удару з-за меж штрафного майданчика, з яким не зміг впоратися кіпер “зелено-білих” Андрій Кожухар.

Камбек “Лівого берега”

У другому таймі “Лівий берег” продовжив те, що розпочав наприкінці першої половини зустрічі. На 56-й хвилині Олег Синиця завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика та скоротив відставання своєї команди до одного гола. А вже через хвилину кияни зрівняли рахунок. Після подачі з кутового у штрафному майданчику “Карпат” виникла метушня, у якій найкраще зорієнтувався Владислав Войцеховський і відправив м’яч у сітку – 3:3.

Фінальний штурм “Карпат”

Карпатівці намагалися виправити ситуацію та здобути перемогу. Зокрема, хорошу нагоду не реалізував Ян Костенко. Павло Полегенько виконав простріл на дальню стійку, де опинився Костенко, але лівий півзахисник “Карпат” у ворота не влучив. До фінального свистка підопічні Мирона Маркевича тиснули на ворота київської команди, але рахунок на табло не змінили.

Наступний тур/турнірне становище

Карпатівці продовжують очолювати турнірну таблицю. В активі” зелено-білих” 65 очок. У останньому турі сезону львівські “Карпати” на виїзді зіграють проти “Інгульця”. Матч у Петровому відбудеться у п’ятницю, 24-го травня. Початок гри – 13:00.