Перша ліга. “Карпати” – “Агробізнес” – 3:0

12 листопада 2023 р.
Львівські “Карпати” здобувають впевнену перемогу над “Агробізнесом” з рахунком 3:0 завдяки голам Іґора Невеса, Владислава Бабогло та Амбросія Чачуа.
на сайт ігрова агробі

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 16 тур

“Карпати” (Львів) – “Агробізнес” (Волочиськ)

12 листопада. 13:15. Львів. Стадіон “Україна”

Арбітр – Денис Резніков (Кам’янське).

Асистенти: Сергій Старча (Київська область) та Владислав Дрикін (Рівне).

Четвертий арбітр – Василь Файда (Львівська область).

Спостерігач арбітражу – Володимир Александренко (Вінниця).

“Карпати”: Кожухар, Саків, Бабогло, Мизюк, Сухар, Рябов (Демченко, 79), Клименко (Чех, 65), Костенко (Романюк, 86), Полегенько (Равлик, 79), Чачуа, Іґор Невес (Шах, 79).

Запасні: Ільющенков, Векляк, Едуардо.

Головний тренер Мирон Маркевич.

“Агробізнес”: Попович, Мячин, Бариляк, Заєць (Квасний, 82), Лень, Толочко, Тишинінов (Теплий, 46), Тяпкін (Свистун, 46), Галенков (Грицак, 74), Кузьмин, Шостак (Волков, 66).

Запасні: Хмельовський, Мінчев, Даценко, Білий, Зоренко, Гаврушко.

Головний тренер – Олександр Чижевський.

Голи: Іґор Невес, 17, Бабогло, 36, Чачуа, 75.

Попередження: Лень, 32, Грицак, 80 – Клименко, 58, Саків, 83.

Сьомий гол Іґора та прем'єра Бабогло

Команди обережно розпочали поєдинок, не форсуючи подій на футбольному полі. Однак “Карпати” виглядали активніше – їхня перевага втілилась у гол на 17-й хвилині. Артур Рябов виконав простріл у воротарський майданчик гостей, де Іґор Невес п’ятою переправив м’яч у сітку воріт суперника – 1:0.

Львів’яни і надалі контролювали гру та не збавляли обертів. На 36-й хвилині підопічні Мирона Маркевича подвоїли свою перевагу. Тарас Саків виконав подачу з кутового, яку вдало замкнув Владислав Бабогло. Дебютний гол для центрального захисника у футболці “Карпат” – 2:0.

По перерві ситуація на полі не змінилась. Карпатівці володіли ініціативою, а гості практично не створювали моментів. Саме львів’яни забили втретє. На 75-й хвилині Саків запустив по флангу Яна Костенка, який віддав передачу на Амбросія Чачуа. Капітан “Карпат” прийняв м'яч у штрафному майданчику суперника та відправив м’яч у ціль – 3:0.

Турнірне становище/наступний тур

“Карпати” продовжують очолювати турнірну таблицю з 39-ма балами в активі. Наступний поєдинок “леви” проведуть на виїзді у Хмельницькому, де зіграють проти місцевого “Поділля”. Матч відбудеться 18-го листопада. Початок гри – 12:00.