Перша ліга. Група "А". Результати 4-го туру

19 вересня 2022 р.
soccer_Karpaty_vs_Bukovyna_4-0_(KRAWS-X)_7272
З 16-го по 18-те вересня відбувалися матчі 4-го туру Першої ліги України сезону 22/23 в групі "А".
soccer_Karpaty_vs_Bukovyna_4-0_(KRAWS-X)_7272

"Епіцентр" (Кам’янець-Подільський) – ФСК "Маріуполь" – 1:0

Гол – Барбоса, 90.

"Нива" (Тернопіль) – "Полісся" (Житомир) – 0:0

"Діназ" (Вишгород) – "Карпати" (Львів) – 1:2

Голи: Кос, 34 – Приймак, 64, Дуць, 72.

"Буковина" (Чернівці) – "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) – 0:1

Гол – Стаднік, 89.

Четвертий тур Першої ліги у групі "А" великою результативністю не відзначився. Загалом за чотири матчі було забито всього п’ять м’ячів. У п’ятницю, 16-го вересня, програму четвертого ігрового дня в групі "А" відкривав поєдинок між кам’янець-подільським "Епіцентром" і "Маріуполем". У рівному протистоянні перемогу зуміли вирвати господарі. На 90-ій хвилині Барбоса да Сілва відзначився влучним ударом і приніс перемогу "Епіцентру".

Наступного дня відбувся ще один матч. Тернопільська "Нива" вдома приймала житомирське "Полісся". Команди не зуміли виявити сильнішого та поєдинок завершився нульовою нічиєю.

Закривали тур у неділю, 18-го вересня. Перший матч відбувався у Демидові, де вишгородський "Діназ" грав проти львівських "Карпат". Після першої половини зустрічі підопічні Олександра Головка мінімально перемагали "зелено-білих" з рахунком 1:0 завдяки голу Олега Коса. Проте вже у другому таймі карпатівці зуміли забити двічі та вирвати виїзну перемогу. Спочатку Владислав Приймак зрівняв рахунок, а згодом Ігор Дуць приніс чергові три залікові бали "левам".

Заключний поєдинок проходив у Чернівцях, де місцева "Буковина" приймала івано-франківське "Прикарпаття". У напруженому двобої сильнішими виявились гості. На 89-ій хвилині Максим Стаднік забив єдиний м’яч у цій зустрічі, тим самим він приніс перемогу прикарпатцям.

Отож, після чотирьох турів у групі "А" сформувалося тріо лідерів. Очолює турнірну таблицю зі стовідсотковим показником колектив Андрія Тлумака, у якого 12 очок. На два бали менше у своєму активі має житомирське "Полісся", яке йде другим. Трійку лідерів замикає "Епіцентр" з 9-ма пунктами в активі. Лише на два бали від кам’янець-подільської команди відстає "Прикарпаття", що розташувалося на четвертій сходинці в турнірній таблиці. П’яте та шосте місце між собою ділять "Нива" та "Діназ", у них по два бали, але у тернополян краща різниця забитих-пропущених голів. Замикають турнірну таблицю ФСК "Маріуполь" і "Буковина". Обидві команди на даному етапі заробили лише по одному пункту.

У п’ятому турі на нас очікує чотири цікаві протистояння. Центральний матч відбудеться у Львові на стадіоні "Україна", де "Карпати" прийматимуть "Епіцентр". До Івано-Франківська приїде "Діназ", щоб помірятися силами з "Прикарпаттям". Чернівецька "Буковина" намагатиметься здобути першу перемогу в сезоні у Житомирі в дуелі з місцевим "Поліссям", яке ще не програвало у цьому сезоні. Ще в одному поєдинку між собою зустрінуться "Маріуполь" та "Нива".