Олександр Єрмаченко: "Карпати" та Львів надихнули на одруження"

24 листопада 2021 р.
24-те листопада стане пам’ятним для півзахисника "Карпат" Олександра Єрмаченка. У цей день він одружився з чарівною Кароліною.
Єрмаченко 2

Олександре, вітаємо з одруженням!

– Дуже дякую!

Зранку розписка, а потім тренування?

– Насправді усе сталося досить швидко. Минулого тижня я освідчився Кароліні в центрі Львова. І щоб довго не затягувати, вирішили зафіксувати цю подію і узаконити. А в обід усе за розкладом – тренування.

Навіть не встигли відсвяткувати?

– Вирішили під час відпустки з родиною відсвяткувати нашу розписку. Наші батьки з розумінням поставились до цього рішення.

Чому саме у Львові вирішили поєднати серця?

– Насправді ми зустрічалися з Кароліною шість років і увесь час думали про одруження, але не наважувалися. А от коли перебралися до Львова, то місто, немов нас зачарувало своїм теплом та красою. Воно стало для нас рідним. Саме у Львові у нас з’явилося багато друзів, з якими проводимо вільний час.

Можливо, дванадцять поспіль перемог "Карпат" теж додали позитиву?

– Можна і так сказати. У команді зібрався чудовий колектив, панує хороша атмосфера. Мій партнер Валерій Болденков, наприклад, став нашим дружбою. Переможна серія також додала позитивного настрою. Сподіваюся, що в суботу, у грі проти "Діназу", ми продовжимо цю серію і потішимо наших вболівальників.

Як тебе привітали у команді?

– Я отримав багато щирих вітань! А перед тренуванням у загальному колі привітав головний тренер Андрій Тлумак. Було дуже приємно.