"Наші фанати – герої та основні зірки України": Андрій Тлумак розповів про цілі клубу, фанатів "Карпат", трансфери та свою мрію

16 вересня 2022 р.
Головний тренер львівських "Карпат" Андрій Тлумак завітав у гості на YouTube-канал "зелено-білих" і розповів чимало цікавого. Ми зібрали для вас головні цитати керманича "левів".
RCH05485

"Ми хочемо вийти в УПЛ, але наразі найважливіше – перемога нашої країни"

"Звичайно, що ми бачимо потенціал у команди для того, щоб вийти в Прем’єр-лігу. Ми працюємо, вважаємо, що у нас дуже класні та кваліфіковані гравці, які пройшли УПЛ, Першу лігу. Деякі хлопці грали у збірній України. Вони вірять у справжнє відродження "Карпат". Для нас справжнє відродження – це повернення в УПЛ і єврокубки. Насамперед, на сьогодні, ми живемо у непростий час і ми віримо в перемогу нашої країни. Це найважливіше та найпотрібніше. Перемога та мир в Україні. Тоді ми можемо будувати більші плани. У наших задумах – вийти в українську Прем’єр-лігу. Але ми живемо сьогоднішнім днем, бо не знаємо, що буде завтра. Є матч і ми маємо здобути перемогу. Давайте в першу чергу будемо вболівати за перемогу України".

soccer_Karpaty_vs_Bukovyna_4-0_(KRAWS-X)_7736

"Наші фанати – герої та основні зірки України"

"Дуже важко бачити порожні трибуни, але наша креативна служба зробила класний момент. Над фанатською трибуною є табло та банер із солдатом, який характеризує, де зараз перебувають наші вболівальники. Ми дуже добре розуміємо, де зараз наші фанати. Сподіваємось, що вони дуже швидко повернуться на сектор, живі, здорові та радісні. З надією на те, що ми вийдемо в УПЛ і будемо грати там. Війна – дуже важка тема для мене. Я ніколи не міг подумати, що у наш час таке може бути. Те, що наші фанати першими пішли на фронт – це великий респект. Вони герої та основні зірки нашої країни. Ми можемо їм зараз лише допомагати. Колись ми були зірками і вони нас підтримували, а зараз все навпаки".

soccer_Karpaty_vs_Bukovyna_4-0_(KRAWS-X)_7839

"Гроші, які ми можемо витрачати на нових гравців, ми будемо віддавати на фронт"

"У нас є досвідчені гравці. Вважаю, що хлопці, яким вже 25 років, є досвідченими. Купувати сьогодні нових футболістів – зовсім неправильно. Усі кошти, які є в нас, ми віддаємо на фронт. Купувати гравців заради чого? Зараз треба допомагати тим людям, які воюють, завдяки яким ми можемо жити. Наш клуб займається цими справами, ми цього не афішуємо, бо нам цього не потрібно. Ті гроші, які ми можемо витрачати на футболістів, ми будемо віддавати на фронт".

soccer_Karpaty_vs_Mariupol_3-0_(KRAWS-Х)_0190

"Моя мрія – щоб "Карпати" грали у Лізі чемпіонів"

"Моя мрія – щоб "Карпати" грали у Лізі чемпіонів. Щоб ми завоювали золоті медалі УПЛ. Я хотів це зробити, як футболіст, але не вдалося. Тепер хочу це здобути у якості тренера. Дай Боже, щоб мені це вдалося. Зараз це важко, але ми про це мріємо і туди дійдемо. Хочу, щоб у Львові на стадіоні "Україна" була Ліга чемпіонів".

KRP_6119

"Хотів би, щоб Швед і Кравець повернулися в “Карпати"

"На мою думку, три найкращих гравці "Карпат" за всю історію – це Степан Юрчишин, Денис Кожанов та Мар’ян Швед. Звичайно, що я би хотів, щоб Швед повернувся в "Карпати". Я би взагалі зібрав вихованців "Карпат" 1997-го року, бо там є хороші гравці. Крім Шведа, ще Василь Кравець є дуже талановитим".