Мирон Маркевич: “Я не дивлюся у турнірну таблицю”

15 вересня 2023 р.
Лев
Післяматчева пресконференція головного тренера львівських “Карпат” Мирона Маркевича.
на сайт маркевич поділля

– Якими є ваші враження після сьогоднішнього матчу?

– Стартові тридцять хвилин були такими, які я би хотів бачити. Згодом ми самі собі вигадали проблеми на рівному місці. Знову нервозність, змазали ми трошки гру після того, як пропустили. Хоча ми самі в цьому винні. Немає кого звинувачувати. Ми дали собі забити м’яч на рівному місці. Однак добре, що все-таки здобули перемогу. Рухаємось вперед.

– Що сказали хлопцям у перерві?

– Їх не потрібно було сильно заряджати, адже вони самі все розуміють чудово. Якщо привезли гол, то треба ситуацію виправляти. Я випустив двох свіжих гравців по перерві. В принципі, Єгор Демченко зіграв дуже кваліфіковано у штрафному майданчику суперника та змусив сфолити на собі.

– Наскільки ви задоволені грою двох бразильських нападників?

– Крістіан не тренувався з нами, адже отримав ушкодження у Волочиську. Лише вчора вийшов на поле. Потрібно було щось змінювати, тому я провів заміну.

– Наступний матч проти “Ниви” у Тернополі. Теж буде непросто?

– Так, у нас всі поєдинки не є легкими. Зараз три виїзних матчі поспіль. Тому треба максимально ретельно підготуватися до них, адже вони будуть дуже важливими. Я не дивлюсь у турнірну таблицю. Потрібно стежити за своєю грою і не припускатися таких помилок. Нам забивають м’ячі лише після наших помилок.