Мирон Маркевич: “Футболісти сьогодні проявили характер”

12 листопада 2023 р.
Лев
Післяматчева пресконференція головного тренера львівських “Карпат” Мирона Маркевича.
маркевич агробізнес

– Задоволені результатом і грою?

– Так, перший тайм був хороший, а у другій половині зустрічі ми не припустилися помилок, як у попередньому матчі, де в нас теж була повна перевага. На помилках треба вчитися і добре, що футболісти навчилися, що треба такі матчі доводити до переможного завершення. Звичайно, що ще є над чим працювати, але ми стараємось рухатися вперед. Ми, в принципі, це і робимо. Можливо, не так швидко, як усім хотілося би. Однак це процес не одного дня.

– Чи здивував вас суперник?

– “Агробізнес” – це непроста команда, яка мало кому програє. Просто у нас сьогодні був хороший настрій. Ми добре зіграли та не дали шансів супернику.

– Чи побачимо ми у наступній грі Євгена Підлепенеця та Єгора Картушова?

– Вони вже розпочали тренувальний процес, тому, можливо, вони вже будуть у заявці на матч проти “Поділля”.

– Як вам гра Павла Полегенька праворуч у півзахисті?

– Він зіграв непогано, в принципі, так само, як і з “Епіцентром”. Полегенько там був найкращим. Павло страхував Сухаря і Тимофій міг долучатися до атак. Загалом я задоволений правим флангом сьогодні. Полегенько та Костенко змінювалися флангами по ходу зустрічі. Це добре, що вони так взаємодіють.

– Після поразки від “Епіцентра”, сьогодні була впевнена перемога по грі та результату.

– У нас мав був бути такий матч, як з “Епіцентром”. Я чекав, коли це станеться. У тому матчі було все проти нас. У суботу була тривога, ми мали лишатися ще на день і грати у неділю. Однак ми живемо у такий час. Ми програли та зрозуміли, що так не можна. Я думаю, що гравці усвідомили, що не можна грати так, як це було у другому таймі з “Епіцентром”. Деколи поразка краще, ніж перемога. Найголовніше – зробити висновки з поразки та не повторювати помилок. Тарас Саків у минулому турі помилився, а сьогодні був одним з найкращих на полі. Я радий, що футболісти сьогодні проявили характер і досить впевнено зіграли.