“Меморіал Юста”: результати матчів Академії та школи “Карпат”

10 та 11-го лютого відбулися поєдинки Меморіалу Юста за участі команд Академії та школи львівських “Карпат”.

ДЮСШ “Карпати” U-17 – ФК “Львів” U-16 – 4:0

Голи: Планджиєв, 9, Коваль, 13, Микитин, 51, Криванчик, 69.

“Карпати” U-17: Ярема (Гнатів, 46), Бегар (Домбровський, 84), Звір, Ткачук (Приведа, 78), Планджиєв (Марчук, 78), Криванчик (Вороняк, 74), Коваль (Дрозд, 55), Лабик, Швед (Затворський, 74), Огорілко (Сеньків, 84), Микитин (Калагурка, 84).

“Львів” U-16: Лихвар (Сухолиткий, 52), Вергун, Лозинський (Мандзюк, 46), Мусаєлян (Кобилюх, 51), Поворозник (Слюсарчик, 62), Гентало (Черна, 56), Точилін, Шпак, Шілінг (Чеботарьов, 69), Сюбаєв (Левицький, 46), Дацько.

Відкрив рахунок в матчі Андрій Планджиєв. Захисник “зелено-білих” пройшов правим флангом і відправив мʼяч у нижній кут воріт – 1:0. На 13-й хвилині Дмитро Коваль після передачі з флангу пробив головою і збільшив перевагу своєї команди – 2:0. Ще одну нагоду відзначитися змарнував Олександр Лабик, який вийшов віч-на-віч з голкіпером, але пробити його не зміг.

У другому таймі карпатівці збільшили свою перевагу, забивши ще двічі. Спочатку Максим Огорілко відпасував з лівого флангу на Вадима Микитина, а той влучно пробив з двох метрів під поперечку. Фінальну крапку у матчі поставив Ростислав Криванчик, котрий відправив мʼяч у порожні ворота після того, як голкіпер відбив постріл Олександра Лабика перед собою – 4:0.

TYS_0648110224

“АФ-Карпати” U-17 (Львів) – “Гірник” (Новояворівськ) – 1:2

Голи: Сороколіт, 75 – Фульмес, 15, Ямборко, 51.

“УФК-Карпати U-17”: Фандист, Фостяк, Грабовенський, Черненко, Кокодиняк (Гудзь, 46), Пилипчук (Вайман, 46), Малиш (Присяжнюк, 46), Орошкевич (Жулінський, 36), Комаринець (Гудзь, 46), Грибеник (Гузій, 46), Дмитришин (Сороколіт, 46).

“Гірник”: Мудрак (Милявський, 46), Турба (Лозинський, 46), Теліховський (Фостаковський, 80), Васюта (Шевчик, 65), Галянт (Пазиняк, 46), Грабовський, Фульмес (Пазиняк, 46), Старицький (Полюга, 65), Слоневський, Ямборко, Деда (Миклуш, 80).

“Зелено-білі” зі стартових секунд увімкнули високий пресинг, за що відразу ледь не поплатились. На другій хвилині гравці "Гірника" втекли в швидку контратаку, яка завершилась ударом у ближній кут – Владислав Фандист врятував “Карпати”. Львів’яни відповіли потужним пострілом під поперечку від Тараса Дмитришина, з яким впорався воротар гостей Віталій Мудрак. Новояворівська команда відкрила рахунок на 15-й хвилині матчу. Фандист знову вдало зіграв після небезпечного пострілу суперника, проте на добиванні був безсилим проти удару Івана Фульмеса – 0:1. На 34-й хвилині Фандист грубо зіграв за межами штрафного майданчика та був покараний червоною карткою. На поле замість польового гравця Богдана Орошкевича вийшов резервний воротар Марк Жулінський.

TYS_0683110224

Друга половина поєдинку також розпочалася зі швидкого гола. На 50-й хвилині “Гірник” розіграв стрімку атаку, яка завершилась точним ударом Назарія-Любомира Ямборка під дальню стійку – 0:2. Скоротити відставання у рахунку мав нагоду Дмитро Сороколіт, проте відзначитись після сольного проходу йому завадив голкіпер.

Наступна спроба Сороколіта виявилась більш вдалою. На 80-й хвилині один з гравців “Карпат” обіграв суперника та прицільно пробив. Мʼяч влучив у стійку і відлетів точно на ногу Сороколіту. Фінальний свисток зафіксував перемогу “Гірника” 2:1.