“Меморіал Юста”: команда АФ “Карпати” U-17 поступилась “Погоні”

02 березня 2024 р.
Лев
У пʼятницю, 1-го березня, команда Академії Футболу “Карпати” в рамках 1/16 фіналу “Меморіалу Юста” протистояла львівській “Погоні”.
TYS_0745110224

АФ “Карпати” – “Погонь” – 1:4

Голи: Смаглій, 63 – Гринишин, 18, Білецький, 22, Затхей, 83, Паращин, 85.

АФ “Карпати”: Колесник (Жулінський, 46), Грабовенський, Черненко, Кокодиняк, Максимчук (Фостяк, 46), Малиш, Бондарук (Дмитришин, 46), Орошкевич, Комарениць, Смаглій, Грибеник.

Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.

“Погонь”: Вороновський, Грицик, Яценко, Заліпа, Гринишин, Білецький, Пилипишин, Бойко, Затхей (Пип'як, 81), Паращин (Мацаца, 81), Павлик (Пухнатий, 81).

Тренер – Віталій Лобасюк.

Поєдинок розпочався доволі спокійно, команди почергово обмінювались атаками. На 18-й хвилині “Погонь” відкрила рахунок. Гості заробили право на штрафний удар неподалік воріт “Карпат”. На прямий удар зі стандарту наважився Олександр Гринишин. Лівий захисник “Погоні” обвів стінку та влучив у ціль – 0:1. Вже через кілька хвилин підопічні Віталія Лобасюка подвоїли свою перевагу. Влучного удару завдав Захар Білецький – 0:2.

Карпатівці відповіли своїм хорошим моментом. Денис Бондарчук пробив здалеку – суперника врятувала поперечка. До перерви “зелено-білі” мали ще можливості для того, щоб відіграти бодай один мʼяч, але їх підвела реалізація.

У другому таймі “Карпати” надалі намагались активно грати попереду та створювали моменти біля воріт суперника. Натомість “Погонь” теж не відсиджувалася в обороні та організовувала свої атаки. Непоганий шанс відзначитися був у Богдана Орошкевича. Карпатівець стріляв з-за меж штрафного майданчика – мʼяч розминувся зі стійкою. Через кілька хвилин після удару Орошкевича “леви” відквитали один мʼяч. Іван-Максим Смаглій замкнув затяжну атаку “зелено-білих” влучним ударом на добиванні – 1:2.

До фінального свистка “Карпати” робили все можливе для того, щоб зрівняти рахунок, але команді Павліша та Родіна не щастило з реалізацією своїх моментів. А ось “Погонь” свою атаку втілила у гол на 83-й хвилині. Андрій Затхей відправив мʼяч у сітку воріт “Карпат”. Через дві хвилини Назар Паращин поставив крапку в цій зустрічі – 1:4.

Отож, карпатівці поступаються “Погоні” з рахунком 1:4 та припиняють боротьбу в “Меморіалі Юста” на стадії 1/16 фіналу.