“Меморіал Юста”: АФ “Карпати” перемогли “Старий Самбір”

18 лютого 2024 р.
У суботу, 17-го лютого, команда Академії Футболу “Карпати” (Львів) приймала “Старий Самбір”.
TYS_0648110224

АФ “Карпати” U-17 – “Старий Самбір” – 5:1

Голи: Максимчук, 27, Грибеник, 30, Малиш, 62, 78 (пен.), Грабовенський, 90 – Артюшенко, 70.

АФ “Карпати”: Фандист (Жулінський, 64), Грабовенський, Черненко, Кокодиняк (Фостяк, 46), Максимчук (Гудзь, 64), Бондарук, Орошкевич, Комарениць, Смаглій (Пилипчук, 46), Грибеник, Дмитришин (Малиш, 46).

“Старий Самбір”: Михалевич (Москаленко, 38), Цица, Макаревич, Вацяк, Горун (Салашник, 46), Чип, Долінський, Яджин, Кузнецов (Волошин, 62), Ємець (Іваник, 68), Артюшенко.

Карпатівці розпочали поєдинок активніше і відразу заволоділи ініціативою. Львівʼяни контролювали мʼяч на чужій половині поля та створювали моменти попереду. Натомість гості розраховували на швидкі контратаки. На 15-й хвилині “зелено-білі” мали можливість відкрити рахунок. Іван-Максим Смаглій виконав штрафний удар, але мʼяч після його пострілу влучив у стінку. Згодом Богдан Орошкевич пробивав з-за меж штрафного майданчика – кіпер суперника парирував удар карпатівця.

Невдовзі “леви” таки конвертували свій момент у забитий мʼяч. Антон Максимчук замкнув простріл з правого флангу – 1:0. Вже через кілька хвилин “Карпати” подвоїли перевагу. Ігор Грибеник завдав результативного удару – 2:0! Гості відповіли своїми моментами, але карпатівці надійно оборонялись та не дали можливості супернику відзначитись.

По перерві “Карпати” продовжили діяти першим номером та постійно атакувати. На 62-й хвилині “леви” забили втретє. Карпатівці вибігли у швидку контратаку, яка завершилась влучним ударом Дениса Малиша – 3:0.

“Старий Самбір” зумів відквитати один мʼяч на 70-й хвилині. Автором голу став Данило Артюшенко. Львівʼяни доволі швидко відповіли своїм забитим мʼячем. На 78-й хвилині Малиш заробив пенальті і сам взявся його виконувати. Карпатівець впевнено реалізував 11-метровий удар – 4:1. На заключній хвилині поєдинку Назар Грабовенський наважився на удар з-за межі штрафного майданчика та завдяки рикошету мʼяч опинився у сітці воріт – 5:1.