Максим Гуменюк: "Надзвичайно радий, що є гравцем "Карпат"

08 січня 2022 р.
Нападник "Карпат" Максим Гуменюк поділився своїми враженнями від першої частини чемпіонату та розповів, як проводить відпустку.
KRAL1152

Максиме, як оціниш першу половину чемпіонату?

– Це мій дебютний сезон на професійному рівні. Звичайно, що враження виключно найкращі. Наша команда лідирує у турнірній таблиці і ставить перед собою високі завдання. Я надзвичайно радий, що є гравцем "Карпат".

Перехід з аматорського рівня до Другої ліги видався важким?

– Вимоги головного тренера, тренувальний процес, офіційні матчі за "Карпати" виявилися для мене не простими, але цікавими. Мені вдалося швидко адаптуватися у Львові. Велика заслуга у цьому всього тренерського штабу та партнерів, які мені допомагали та підказували.

На твоєму рахунку шість голів у вісімнадцяти матчах Другої ліги. Результат міг бути кращим?

– Безперечно, хочеться забивати у кожній грі, однак не завжди вдається. У другій частині чемпіонату намагатимусь краще реалізовувати свої нагоди.

У грі проти "Діназу" ти мав кілька можливостей для того, щоб відзначитися голом. Аналізував невикористані моменти?

– Так, їх було вдосталь. Можливо, забракло влучності та майстерності. Насправді думаю про це дотепер. Зрештою, добре, що ми перемогли "Діназ" і у відпустку пішли у хорошому настрої.

Як минає твій відпочинок?

– У грудні з партнером по команді Назаром Сассом злітали у Єгипет. Також їздив до друзів у Сарни та Березне на Рівненщину. Різдво святкував у Здолбунові. І все ж більше часу проводжу вдома у Вараші. Крім того, готуюся до сезону індивідуально.

Дуже кортить приступити до тренувань з командою?

– Уже рахую дні, коли настане час повернення до Львова. Я читаю усі інтерв’ю своїх партнерів по команді і погоджуюсь, що у нас неймовірно класний колектив і хочеться, якнайшвидше приступити до тренувань.