Контрольний матч. “Карпати” – “Металіст” – 3:1

11 липня 2023 р.
Лев
IMG_7497 (1)

11.07.2023. “Карпати” (Львів) – “Металіст” (Харків) – 3:1

Стадіон “Авангард” (Ужгород)

Склад “Карпат” у першому таймі: Ільющенков, Романюк, Мизюк, Порох, Саків, Підлепенець, Клименко, Рябов, Картушов, Демченко, Іґор.

Склад “Карпат” у другому таймі: Ільющенков, Долгов (Полегенько), Векляк, Савчин, Сухар, Галенков, Матвєєв, Чачуа, Костенко, Сидун, Кожанов.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

Склад “Металіста” у першому таймі: Фастов, Дігтярь, Горяінов, Бусько, Вернаттус, Чідомере, Багачанський, Мораренко, Синчук, Кайдалов, Рязанцев. 

Склад “Металіста” у другому таймі: Шумілов, Бусько (Оріховський), Голубка, Габріель, Абрамов, Самуель, Горенко, Цвіренко, Рязанцев (Красніков), Карпізін, Тепляков.

Головний тренер – Андрій Аніщенко.

Голи: Підлепенець, 3, Іґор, 43, Сидун, 59 – Рязанцев, 36. 

У черговому поєдинку на зборах “Карпати” виграли у харківського “Металіста”. Влучні удари Підлепенця та Іґора у першому таймі, а також гол Сидуна по перерві принесли “левам” перемогу з рахунком 3:1. 

Вже на 3-й хвилині матчу “Карпати” відзначилися у воротах харків'ян. Гол організували колишні гравці “Металіста”: Єгор Демченко виконав подачу від кутового прапорця, а Євген Підлепенець головою спрямував м'яч у сітку. Через півгодини “зелено-білі” ледь не забили у схожому стилі. Демченко навісив з кутового, а Богдан Порох головою бив по воротах суперника. “Металіст” врятувала поперечка.

Та вже у наступній атаці відзначилися харків'яни. Данило Кайдалов прорвався лівим флангом і прострілив у штрафний майданчик – Євген Рязанцев відправив м'яч у порожні ворота. І все ж “Карпати” пішли на перерву із перевагою у рахунку. Демченко обігрався із Підлепенцем на підступах до володінь “Металіста” і вивів на ударну позицію Іґора, який влучно пробив у кут – 2:1. 

Втретє львів'яни забили зусиллями 18-річного Вадима Сидуна. У зародку атаки Єгор Картушов віддав на Кирила Матвєєва, який пройшов кількох суперників і вдарив по воротах. З ударом Матвєєва кіпер впорався, а от проти добивання Сидуна виявився безсилим.