Контрольний матч. “Карпати” – “Агробізнес” – 1:1

10 липня 2024 р.
Лев
У середу, 10-го липня, львівські “Карпати” провели контрольний поєдинок проти “Агробізнесу”. Матч завершився внічию 1:1.
на сайт аб

10 липня, 17:00. Бартатів.

"Карпати" (Львів) – “Агробізнес” (Волочиськ) – 1:1

Голи: Шах, 24 – Волков, 30.

Склад “Карпат”: Ільющенков (Кожухар, 45), Мірошніченко (Саків, 69), Бабогло, Адамюк, Сухар (Полегенько, 60), Шах (Рябов, 64), Альварес, Кузик, Підлепенець (Стеніо, 69), Костенко (Тлумак, 72), Іґор Невес (Сидун, 72).

Головний тренер – Мирон Маркевич

Нестерпна спека заважала командам демонструвати динамічний футбол. Першу небезпеку в матчі створили “зелено-білі”. Ян Костенко заробив небезпечний штрафний на підступах до карного майданчика, який взявся виконувати Денис Мірошніченко. Втім, удар від латераля пролетів значно вище воріт. На 11-й хвилині Артур Шах отримав передачу на лінії штрафного та пробив – захисник “Агробізнесу” вчасно заблокував постріл.

Карпатівці повністю володіли ініціативою та відкрили рахунок на 24-й хвилині. Владислав Бабогло розрізною передачею знайшов Ореста Кузика, котрий віддав на Шаха. Артур обробив мʼяч та другим дотиком потужно пробив з дальньої дистанції у кут воріт Романа Підківки – 1:0.

Та підопічні Олександра Чижевського доволі швидко відновили паритет. Іван Гаврушко виконав простріл з правого флангу на дальню стійку, де перебував Даниїл Волков, котрий не залишив шансів Олександру Ільющенкову. На 39-й хвилині Кузик у штрафному майданчику обігрався з Євгеном Підлепенцем та небезпечно пробив – на заваді став захисник гостей, який перевів мʼяч на кутовий. Можливість відзначитись з цього кутового отримав Володимир Адамюк, який відгукнувся на подачу від Пабло Альвареса – м'яч після удару головою пролетів повз ворота.

На 48-й хвилині Іґор Невес втратив чудову нагоду вивести свою команду вперед. Форвард скористався помилкою захисника та прицільно пробив у ближній кут, проте Підківка надійно зіграв на лінії, виконавши ефектний сейв. На 58-й хвилині Альварес обвідним ударом намагався відзначитись у другому матчі поспіль, але голкіпер “Агробізнесу” вкотре нівелював загрозу. Згодом Адамюк змарнував непоганий момент, пробивши повз ворота після подачі Мірошніченка зі штрафного.

Стеніо, який зʼявився на полі у середині другого тайму, намагався брати ініціативу на себе та загострювати атаки. Завдяки цій активності бразилець на 88-й хвилині ледь не відзначився голом у дебютному матчі. Новачок "Карпат" змістився з флангу та сильно пробив у ближній кут. Проте Підківка знову витягнув мʼяч з нижнього кута.