Команда ДЮСШ "Карпати" U-8 – переможець турніру "Smoka cup" у Польщі

24 грудня 2021 р.
"Зелено-білі" перемогли на престижному міжнародному дитячому турнірі, що відбувся у Польщі.
IMG_0155

Наставник юних карпатівців Андрій Дигас поділився враженнями від "Smoka cup":

"Це наша перша поїздка за кордон. Турнір відбувався в одному з найкращих залів Польщі. Грали з бортиками, що в такому віці дуже важливо. Сподобалось, що ворота були висотою 140 см – це унеможливило забивання несправедливих голів висотою, коли воротар просто фізично не може дотягнутись до м’яча і відбити його. Відзначу також хороший рівень організації – не було довгої перерви між матчами, практично грали через поєдинок".

IMG_0157

"У перший день погуляли Краковом, а на другий відвідали місцевий аквапарк. Гарно провели час! У нашій групі було сім команд. Ми здобули шість перемог і з 18-ма очками посіли перше місце. Такий результат дав нам змогу грати в Лізі чемпіонів, де були найсильніші команди з усіх груп".

"У другий ігровий день в своїй групі ми поступилися лише в одній грі – луцькій "Волині". Матч був напруженим, ми грали дуже добре, але не використали свої моменти. А ще воротар "Волині" неодноразово виручав свою команду. Ця поразка нас розбудила і розізлила, тому на кожен наступний матч виходили з максимальним налаштуванням, грали лише на перемогу!"

IMG_0156

"Найважчий поєдинок видався з AKM Kickstar. Ми першими відкрили рахунок і домінували на полі протягом всього матчу, втім за чотири хвилини до фінального свистка "Карпати" пропустили. Та все ж останнє слово було за нами. За двадцять секунд до закінчення гри ми забили і перемогли. Завдяки цій перемозі наша команда отримала золоті медалі та Кубок турніру".