Команда АФ “Карпати” U-16 вийшла у півфінал “Зимового Кубку ДЮФЛУ”

02 березня 2024 р.
У суботу, 2-го березня, команда Академії Футболу “Карпати” (Львів) провела поєдинок в рамках 1/4 фіналу “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України” проти Футбольної Академії “Шахтар" U-15 (Донецьк).
TYS_6591_020324

АФ “Карпати” U-16 – АФ “Шахтар” U-15 – 0:0 (серія пенальті 5:3)

Серія пенальті: Шопронку 1:0, Оніщук 1:1, Тлумак 2:1, Пламінський 2:2, Бобечко 3:2, Шукалович 3:3, Карпин 4:3, Біда 4:3 (воротар), Карпінський 5:3.

"Карпати": Потерайко, Давид, Карпінський, Бобечко, Білінський, Тлумак, Карпин, Березовський (Єнич, 80+2), Левкович, Дєдов (Мартинюк, 59), Шопронку.

Тренери: Іван Павлюх і Володимир Вільчинський.

"Шахтар": Журавський, Пламінський, Гарбар, Оніщук, Коман (Невмержицький, 66), Шукалович, Курячий (Швець, 71), Коц (Гогіль, 71), Саричев (Колесниченко, 41), Волошко (Біда, 80+3), Сафонов (Рудзей, 58).

Тренер: Олександр Овчинніков.

TYS_6070_020324

Обидві команди були налаштовані на максимальний результат, тому активно розпочали поєдинок. Перший момент створили донеччани. Після навісної подачі зі стандарту Кирило Саричев пробив головою у ближній кут воріт, проте Денис Потерайко надійно зіграв на лінії. На 16-й хвилині Ігор Онищук потужно пробивав зі штрафного удару – мʼяч розминувся зі стійкою.

TYS_6463_020324

Карпатівці відповіли на 17-й хвилині моментом Олександра Шопронку, удару якого забракло точності. Згодом команди обмінялись гострими контратаками, але у обох випадках відзначитись не вдалося. Можливість вивести свою команду вперед була в Арсена Білінського. Захисник підхопив мʼяч на підході до штрафного майданчика і потужно пробив, проте, незважаючи на рикошет, Ян Журавський нівелював загрозу.

TYS_6264_020324

Під завісу першого тайму Богдан Карпин пройшов лівим флангом та віддав на Максима Тлумака – вище воріт. Найгостріший момент першого тайму був у Олександра Дєдова. Після подачі з кутового Олександр Шопронку переправив мʼяч на вільного хавбека, проте той схибив з кількох метрів.

TYS_6122_020324

Друга частина поєдинку почалась з моменту донецької команди. Назар Колесниченко, який вийшов на поле по перерві, відгукнувся на прострільну передачу, але пробив вище. Протягом усього другого тайму суперники намагались не поступатись один одному на жодному клаптику поля, тому гру часто зупиняли через незначні фоли.

TYS_6327_020324

На 75-й хвилині карпатівці провели атаку лівим флангом, яку завершував Марко Мартинюк – м’яч після удару головою пролетів повз ворота. Зрештою, в основний час команди не змогли виявити сильнішого, тому переможця довелось визначати у серії післяматчевих пенальті.

TYS_6560_020324

Долю путівки у півфінал "Зимового Кубку ДЮФЛУ" вирішив сейв Дениса Потерайка, який відбив четвертий удар донеччан у виконанні Дениса Біди. А вирішальний м’яч з пенальті забив Ернест Карпінський. Таким чином АФ "Карпати" U-16 вийшли до 1/2 фіналу змагань. Суперника та дату матчу повідомимо згодом.