Команда АФ “Карпати” U-16 вийшла у чвертьфінал “Зимового Кубку ДЮФЛУ”

26 лютого 2024 р.
Команда Академії Футболу “Карпати” (Львів) провела поєдинок в рамках 1/8 фіналу “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України” проти Футбольної Академії “Прикарпаття” (Івано-Франківськ).
TYS_9733_070224

ФА “Прикарпаття” – АФ “Карпати” – 0:3

Голи: Тлумак, 23, Білінський, 33, Шопронку, 79.

ФА “Прикарпаття”: Федина (Стасинець, 75), Сінора (Рубаненко, 68), Мироняк, Кушнір (Коржук, 75), Зелінський, Ціпіньо (Палійчук, 75), Петреній (Дячков, 55), Сеник (Лаган, 75), Созанський (Бабій, 68), Свідрак (Пундик, 75), Адамович.

Тренер: Ярослав Конкольняк.

АФ “Карпати”: Колесник (Потерайко, 55), Давид, Куценко, Бобечко, Білінський (Богдан, 70), Тлумак (Карпінський, 58), Карпин, Березовський (Єнич, 57), Левкович (Корчак, 68), Дєдов (Гавура, 41, Мартинюк, 50), Шопронку.

Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.

Карпатівці активно розпочали поєдинок проти іванофранківців та на 23-й хвилині втілили свою перевагу в забитий м’яч. Максим Тлумак отримав передачу від партнера та влучно пробив – 1:0. Ще у першому таймі “леви” зуміли подвоїти перевагу. Арсен Білінський вдало зіграв на випередження та потужно пробив з 18-ти метрів – 2:0.

По перерві львів’яни продовжили атакувати та створювати моменти біля воріт суперника. Крапку в поєдинку поставив Олександр Шопронку на 79-й хвилині. Форвард “Карпат” реалізував свій момент, відправивши м’яч у сітку воріт “Прикарпаття” – 3:0.

У підсумку, команда АФ “Карпати” вийшла в чвертьфінал “Зимового Кубку ДЮФЛУ”, де зіграє проти переможця пари “Шахтар” U-15 (Донецьк) – “Юність” (Чернігів). Чвертьфінальний поєдинок відбудеться у суботу, 2-го березня.