Карпатівці потрапили до списку претендентів на "Золотий м’яч ДЮФЛУ"

25 листопада 2021 р.
Громадська спілка "Всеукраїнська Дитячо-юнацька футбольна ліга України" спільно з Українською асоціацією футболу та Професіональною футбольною лігою 30-го листопада 2021-го року з 12:00 до 14:00 у "Будинку футболу" проведе церемонію визначення та нагородження лауреатів конкурсу "Найкращі гравці та тренери ДЮФЛУ сезону 2020-2021 рр." – "Золотий м’яч ДЮФЛУ".
RCH01405

Трансляцію церемонії дивіться на YouTube-каналах ДЮФЛУ та НАЖИВО ТВ. До списку номінантів потрапили три представники "УФК-Карпати": воротар Назар Домчак, оборонець Андрій Ломницький та тренер Володимир Вільчинський.

Категорії : Претенденти

U-14 – 2007.

Футболіст захисного плану:

Домчак Назар – "УФК-Карпати" (Львів)

Мартюк Ілля – "Шахтар" (Донецьк)

Човгаленко Ростислав – "Динамо" (Київ)

Футболіст атакувального плану:

Дорош Нікіта – "Юність" (Чернігів)

Леута Руслан – "Шахтар" (Донецьк)

Степанов Артем – "Шахтар" (Донецьк)

U-15 – 2006.

Футболіст захисного плану:

Бакай Артур – "Шахтар" (Донецьк)

Гаража Данило – ДАФ "Дніпро"

Суркіс В’ячеслав – "Динамо" (Київ)

Футболіст атакувального плану :

Бундаш Василь – "Шахтар" (Донецьк)

Пономаренко Матвій – "Динамо" (Київ)

Чабан Іван – ДАФ "Дніпро"

U-16 – 2005.

Футболіст захисного плану:

Ломницький Андрій – "УФК-Карпати" (Львів)

Сизонюк Єгор – "Динамо" (Київ)

Лисенко Степан – ДВУФК "Дніпро"

Футболіст атакувального плану:

Деркач Максим – "Шахтар" (Донецьк)

Дзень Микита – "Динамо" (Київ)

Панченко Сергій – ДВУФК "Дніпро"

U-17 – 2004.

Футболіст захисного плану:

Булеза Андрій – "Шахтар" (Донецьк)

Слюбик Богдан – КЗ ДЮСШ "Карпати" (Львів)

Удод Данило – "Шахтар" (Донецьк)

Футболіст атакувального плану:

Глущенко Антон – "Шахтар" (Донецьк)

Горбач Ігор – "Динамо" (Київ)

Царенко Антон – "Динамо" (Київ)

Тренери:

Вільчинський Володимир Несторович – "УФК-Карпати" (Львів)

Ворона Валерій Нікіфорович – "Юність" (Чернігів)

Єфіменко Володимир Олександрович – ДАФ "Дніпро"

Ратулутра Оскар – "Шахтар" (Донецьк)

Чернов Андрій Володимирович – ДВУФК "Дніпро"

Ястребінський Євген Іванович – "Динамо" (Київ)