"Карпати" зіграли благодійний матч у Калуші

12 червня 2022 р.
У неділю, 12-го червня, у Калуші відбувся благодійний поєдинок за участі львівських "Карпат" та місцевої команди "Гарда".
RCH02983

Матч розпочався доволі спокійно. Карпатівці контролювали ситуацію на полі, а команди обмінялися небезпечними моментами. І все ж рахунок відкрили саме "леви". Амбросій Чачуа знайшов вільного Дениса Кожанова, а той завдав прицільного удару з-за меж штрафного майданчика – 1:0.

KRP_4640

Невдовзі "зелено-білі" створили декілька нагод, коли на ударні позиції виходили Юрій Тлумак, Амбросій Чачуа та Ростислав Тарануха. Саме зимовий новачок львів'ян Тарануха відзначився взяттям воріт. Кожанов виконав подачу з кутового, Владислав Приймак пробив головою, та кіпер "Гарди" парирував удар. Першим на підбиранні виявився Тарануха, який вколотив м’яч у сітку воріт – 2:0.

KRP_4532

По перерві господарі поля активізувалися та створили небезпечний момент біля воріт "Карпат". М’яч після удару футболіста "Гарди" влучив у поперечку. Команді з Калуша більше пощастило у наступній атаці, яка завершилася результативно. Яків Роман найвище вистрибнув у штрафному майданчику гостей та влучно пробив головою – 2:1.

KRP_4628

Після цього "зелено-білі" заволоділи ініціативою та забили у відповідь. Пресинг карпатівців дався взнаки – господарі втратили м’яч, чим скористався Олександр Климець, який встановив остаточний рахунок у зустрічі – 3:1.

KRP_4637