"Карпати" припинили співпрацю з двома гравцями
09 січня 2023 р.
![KRAL1336.max-1920x1080](/media/images/KRAL1336.max-1920x1080.width-1920.jpg)
Львівські "Карпати" залишили два півзахисники: Андрій Ткачук та Юрій Репета.
![KRAL1336.max-1920x1080](/media/images/KRAL1336.max-1920x1080.max-1024x745.jpg)
Андрій Ткачук у цьому сезоні провів десять матчів у футболці "зелено-білих". У минулому сезоні у Другій лізі 35-річний хавбек зіграв 18 поєдинків і відзначився двома забитими м‘ячами. Юрій Репета приєднався до "Карпат" влітку 2022-го року та зіграв за "левів" у шести матчах. Репета записав до свого активу один гол. Цей забитий м‘яч виявився вирішальним у протистоянні з вишгородським "Діназом". Тоді підопічні Андрія Тлумака здобули перемогу з рахунком 3:2.
![RCH05710](/media/images/RCH05710_YJWFLQt.max-1024x745.jpg)
ФК "Карпати" щиро дякує Андрію Ткачуку і Юрію Репеті та бажає успіху в подальшій кар‘єрі.