"Карпати" (Львів) – "Скала – 1911" (Стрий) 3:1

Карпатівці здобули впевнену перемогу у завершальному матчі тренувальних зборів
TYS_2909.JPG

16 липня 2021. Львів. Стадіон «Україна».

"Карпати": Сілецький, Сімінін, Лобай, Притиковський, Повалій, Заставний, Чачуа, Ткачук, Кожанов, Богач, Буднік.

У другому таймі на поле виходили: Сасс, Гуменюк, Дударенко, Маткобожик, Єрмаченко, Тітунін, Галенков, Приймак, Чіпак.

Голи у складі "Карпат": Заставний (2), Буднік (38), Гуменюк (56).

Матч проти стрийського клубу став четвертим контрольним поєдинком підопічних Андрія Тлумака. З перших хвилин гри львів’яни заволоділи ініціативою, яка втілилася у гол Володимира Заставного – 1:0. Після пропущеного голу суперники декілька разів наважилися перейти половину поля, але впевнено діяли оборонці "Карпат". А під завісу тайму відзначився нападник Євген Буднік. Це його третій гол в останніх трьох матчах.

По перерві карпатівці володіли ініціативою. Стрімку атаку на 56-й хвилині завершив Максим Гуменюк. Натомість, гості спромоглися лише на гол престижу.

Матчем зі "Скалою-1911" «Карпати» завершили тренувальний збір і готуються до старту у Другій лізі.