Іван Лобай: "Віддав перевагу відпочинку в горах"

28 грудня 2021 р.
Центральний захисник львівських "Карпат" Іван Лобай розповів про те, як проводить відпустку та поділився своїми враженнями від гри у Другій лізі.
DSC_6331

Іване, наприкінці листопада настав час відпусток. Чим займаєшся у вільний час?

– Особливо нікуди не їхав, віддав перевагу домашньому відпочинку. Більше часу проводжу у батьків в Червонограді, а інколи навідуюсь до Львова.

До теплих країн не наважився вирушити, як це зробило чимало твоїх партнерів по команді?

– Відверто, не хотілося нікуди далеко мандрувати. Цього разу віддав перевагу відпочинку в горах. Декілька днів відпочивав у Буковелі та Славську. Отримав величезне задоволення від катання на санях. До того ж була гарна погода та хороша компанія.

За командою вже встиг заскучити?

– Звичайно. Місяця відпочинку було би достатньо. Уже хочеться пошивдше повернутися до тренувального процесу. Часто зідзвонююся з партнерами по команді. Ось недавно розмовляв з Олександром Дударенком і Валерієм Болденковим.

У першій половині чемпіонату ти провів шістнадцять матчів. Який з них можеш виділити?

– Якби не травма, то міг зіграти в усіх вісімнадцяти. Щодо матчів, то кожен з них видався непростим для нас. Звичайно, можна виділити перемоги над "Лівим берегом", "Діназом" та "Мункачем" у Львові. Перші дві команди – це наші прямі конкуренти. Особливо важко далися три очки із закарпатським клубом. На нас усі команди налаштовуються по-особливому.

Чого очікувати від "Карпат" навесні?

– Перемог. Ми хочемо продовжити переможну серію з тринадцяти матчів. Головне, що зараз ми на першому місці. Зосереджуємося на нашому головному завданні – за підсумками сезону вийти у Першу лігу.

Де святкуватимеш Новий рік?

– У Червонограді з друзями. І при нагоді хочу всіх привітати з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!