Юрій Тлумак – новий гравець "Карпат"

05 серпня 2022 р.
Львівські "Карпати" орендували центрального півзахисника Юрія Тлумака.
RCH04387

Новачок "левів" народився 11-го липня 2002-го року у Львові та є вихованцем львівських "Карпат". Влітку 2020-го Тлумак підписав контракт із київським "Динамо". Згодом хавбек вирушив у оренду в одеський "Чорноморець". За "моряків" Тлумак зіграв 15 матчів у Прем’єр-лізі та відзначився одним забитим м’ячем.

RCH04417

Контракт Юрія Тлумака належить луганській "Зорі", але сезон 2022/2023 він проведе в оренді у складі "зелено-білих". За "Карпати" Юрій гратиме під десятим номером.

RCH04403

Новобранець поділився своїми емоціями про перехід у "Карпати": "У мене дуже позитивні враження, я щасливий, тому що повернувся у рідне місто. Грати за такий клуб – це серйозний виклик, адже "Карпати" – це команда, у якій я виріс!"

RCH04429

"Тут чудова атмосфера і хороший колектив. Хлопці мене зустріли добре, жодних проблем не виникло. Я гратиму під керівництвом свого батька і це додаткова відповідальність, оскільки я не можу його підвести. "Карпати" – це більше, ніж клуб! Захищати зелено-білі кольори – велика честь для мене", – розповів Юрій Тлумак.