Юрій Тлумак: “Налаштований на забиті м’ячі у кожному поєдинку”
01 березня 2024 р.
Півзахисник “зелено-білих” Юрій Тлумак поділився враженнями від контрольного матчу проти тернопільської “Ниви”. Після повернення у команду Тлумак вже тричі відзначився під час зимових зборів.

“На зборах команда перебуває під навантаженнями, але ми виходили на поле в другому таймі з метою здобути перемогу. Так воно і сталося. “Нива” – дуже гідний суперник, знаю багатьох хлопців з цієї команди. Думаю, тернополяни в чемпіонаті візьмуть свої очки. У другому таймі нам вдалося зламати хід гри завдяки бійцівським якостям. Ми вийшли заряджені та завдяки цьому нам вдалося дотиснути їх та перемогти”.
“Я щасливий грати за “Карпати”. Робитиму все можливе, щоб приносити користь команді. Не так важливо, на якій позиції грати на футбольному полі. Головне – виходити в стартовому складі. Три голи на зборах? Я налаштований на те, щоб у кожному поєдинку забивати м’ячі”.