Юні карпатівці повернулися з Польщі

06 червня 2022 р.
У неділю, 5-го травня, команди "Карпат" вікових категорій U-14, U-15, U-16 та U-17 повернулися із польського міста Водзіслав-Шльонський до Львова.
photo_2021-10-03_13-52-28

Нагадаємо, що наприкінці березня сорок юних карпатівців на чолі з тренерами Олегом Родіним та Ігорем Артимовичем вирушили до Польщі, щоб мати змогу тренуватися, проводити спаринги та навчатися. Детальніше про закордонну поїздку розповів Ігор Артимович: "Ми перебували за кордоном протягом 70 днів. Виїхали 28-го березня, а повернулися до Львова 5-го червня. Хлопці задоволені перебуванням у Польщі, їм вдалося відволіктися від тих страшних подій, що відбуваються зараз в Україні. Єдиний мінус для нас, тренерів – те, що команди провели небагато спарингів. Водночас ми розуміємо поляків, адже у них тривав свій чемпіонат, тому вільних днів тамтешні колективи мали обмаль".

Ігор Артимович відзначає, що у Польщі було створено чудові умови для тренувань та проживання: "У нашому розпорядженні були якісні трав’яні та штучні поля для тренувань. Також нам надали хороший тренажерний зал. Трішки погода нам завадила частіше використовувати басейн і трав’яні поля. Через періодичний дощ доводилося тренуватися на штучному покритті, щоб не зіпсувати натуральне поле. Загалом умови для тренувань, проживання та харчування були дуже добрими. Ми вдячні нашим польським друзям за такий теплий прийом".

"На початку червня ми взяли участь у турнірі, що відбувся у Чехії. Зранку 5-го червня наша делегація вирушила до Львова", – підсумував Ігор Артимович.