Ілля Повалій: "Хочеться якнайшвидше приступити до тренувань"

27 грудня 2021 р.
Грудень – час відпочинку для футболістів. Однак вже 20-го січня гравці "Карпат" зберуться у Львові і розпочнуть підготовку до другої частини чемпіонату. А поки карпатівці насолоджуються відпусткою та проводять час з рідними. Як минає зимовий відпочинок для Іллі Повалія, півзахисник розповів у невеличкому інтерв'ю.
KRAL1642

– Майже одразу після того, як розпочалася перерва у чемпіонаті, я поїхав додому до Києва, – каже Ілля. – Певний період часу провів з рідними, а потім вирушив з друзями у Єгипет.

Чим займаєшся зараз?

– Перебуваю у Києві. Намагаюся приділяти увагу рідним та друзям. Адже у розпал сезону такої нагоди не було, тому хочу з усіма зустрітися. Про футбол теж не забуваю. Інколи з друзями граємо у "дир-дир". Збирається хороша команда з гравців, які зараз виступають у Прем’єр-лізі та Першій лізі.

Коли "Карпати" грали на виїзді з командами, що представляють Київщину, у тебе була персональна підтримка?

– Не на всіх матчах, але була. Мама, наприклад, відвідала дві гри проти "Чайки" та "Києва", а батько був на поєдинку проти "Києва".

За Львовом уже встиг скучити?

– Так, уже тягне до Львова. Насправді вже хочеться якнайшвидше приступити до тренувань. У нас прекрасний колектив, тому є бажання усіх побачити.

IMG_0211

Як оцінюєш свій дебютний сезон у "Карпатах"?

– Радий, що регулярно граю. Це головне для футболіста. Увесь колектив зосереджений на спільній цілі – підвищитись у класі. Всі докладають максимум зусиль, щоб виконати це завдання.

– "Карпати" пішли на зимову паузу із серією, що складається з тринадцяти поспіль перемог.

– Цей показник яскраво свідчить про те, що на кожну гру ми налаштовуємося дуже серйозно. Налаштовані продовжити нашу успішну ходу і демонструвати якісний футбол.

На твоєму рахунку два забитих м’ячі у вісімнадцяти матчах.

– Завжди приємно забивати, але головне командний результат. Радий, якщо вдається відзначитися і команда виграє – це вдвічі приємніше.

Попереду новорічні та різдвяні свята. Що хочеш побажати вболівальникам "Карпат"?

– Передусім міцного здоров’я. Вдячний їм за підтримку і сподіваюся, що у весняній частині чемпіонату вони радітимуть нашим успіхам та завжди перебуватимуть поруч з "Карпатами".

На фото Ілля Повалій з батьками.