Фінал чотирьох ДЮФЛУ: АФ "Карпати" – ДЮСШ ФА "Кривбас" – 3:0

22 червня 2024 р.
22-го червня відбувся другий матч фіналу чотирьох Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команда Академії футболу “Карпати” U-17 зустрічалася з ДЮСШ ФА "Кривбас”.
T5S_8854_220624

АФ "Карпати" (Львів) – ДЮСШ ФА "Кривбас" (Кривий Ріг) – 3:0

Голи: Малиш, 31, Пилипчук, 53, Комарениць, 88.

Склад АФ "Карпати": Домчак, Грабовенський (Тлумак, 58), Черненко, Кокодиняк (Гудзь, 90+4), Резнік, Максимчук (Шопронку, 69), Пилипчук, Малиш (Фостяк, 89), Орошкекевич (Бондарук, 75), Комаринець, Грибеник.

Запасні: Фандист, Жулінський, Дмитришин.

Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін

T5S_8992_220624

На початку матчу "зелено-білі" встановили контроль над мʼячем та більшість часу проводили в позиційних атаках. Натомість криворіжці низько зустрічали опонентів та намагались вибігати у контратаки. Перша небезпечна атака у матчі відбулась на 12-й хвилині. Данило Пилипчук виконав навіс зі штрафного на Владислава Резніка, а той головою скинув на лінію воротарського майданчика. Денис Малиш пробив у падінні через себе, проте його ефектний удар заблокували захисники.

На 15-й хвилині Пилипчук пройшов правим флангом та прострілив у бік воріт — Олег Сурдов витягнув мʼяч з ближнього кута. "Кривбас" відповів на 22-й хвилині – Дмитро Мурашко скористався помилкою Малиша та вибіг віч-на-віч з Назаром Домчаком, але у ворота не влучив. На 31-й хвилині Ігор Грибеник отримав передачу на хід від Антона Максимчука. Хавбек навісив, а Малиш пробив головою та вивів карпатівців вперед – 1:0.

T5S_8735_220624

На старті другого тайму Малиш знову міг відзначатись, проте цього разу Денис пробив над поперечкою. Постійний тиск на ворота "червоно-білих" дав результат на 53-й хвилині. Артур Комарениць навісив з лівого флангу на дальню стійку, а Пилипчук розстріляв порожній кут воріт.

T5S_8754_220624

Данило міг відзначатись дублем на 65-й хвилині, проте його удар заблокував захисник, після чого мʼяч влучив у поперечку. Скоротити відставання ледь не вдалось Івану Ліфенцеву — на заваді голу став Домчак, котрий здійснив сейв. Фінальну крапку в матчі поставив Артур Комарениць на 88-й хвилині. Латераль підключився до атаки, відгукнувся на простріл Олександра Шопронку та потужно пробив з лівої – 3:0.

T5S_9228

АФ "Карпати" перемагають однолітків з ДЮСШ ФА "Кривбас". Вирішальний матч за чемпіонство в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України між "Карпатами" та "Шахтарем" відбудеться 23-го червня о 12:30 у Винниках на навчально-тренувальній базі "Руху".