ДЮСШ "Карпати" U-9 взяли участь у турнірі "Api Cup"

14 червня 2022 р.
У польському місті Закопане відбувся міжнародний дитячий турнір "Api Cup". У цих змаганнях взяли участь 36 команд, серед яких і карпатівська ДЮСШ вікової категорії U-9.
IMG_2475

Тренер карпатівських юнаків Руслан Маланій розповів детальніше про "Api Cup": "Це були серйозні змагання, де виступали представники Португалії, Австрії, Польщі, Хорватії, Швеції, Естонії, Угорщини, Румунії, Чехії та Англії. Турнір відбувався протягом трьох днів. Формат змагань передбачав поділ усіх учасників на чотири групи по дев’ять команд у кожній. У восьми поєдинках на груповому етапі ми тричі перемогли, чотири рази зіграли внічию та лише одного разу поступилися. За підсумками першого етапу наша команда посіла п'яте місце у своїй групі та здобула право боротися у плей-оф за 17-20 місця. На жаль, нам не вистачило лише одного забитого м’яча для того, щоб фінішувати на другій сходинці в турнірній таблиці", – відзначає тренер.

IMG_2478

Маланій додає – у Польщі діти отримали змогу поїхати на екскурсію, відвідали термальні басейни та загалом чудово провели час. Всього у заявку "Карпат" потрапили 15 футболістів.

IMG_2477

"У завершальний день змагань ми зіграли три матчі: один поєдинок звели внічию та двічі зазнали поразки. У підсумку посіли 20 місце. Звичайно, що можна було досягти кращого результату, але слід відзначити, що діти набралися досвіду та отримали задоволення від матчів", – каже Руслан Маланій.

IMG_2481