Дев’ятий тур ДЮФЛУ: результати матчів “Карпат”

06 листопада 2023 р.
4-го та 5-го листопада відбулися матчі дев’ятого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди Академії Футболу львівських “Карпат” грали проти “Ковеля”. Натомість команди школи “зелено-білих” протистояли закарпатському “Минаю”.
TYS_6539 (1)

U-14 (2010 рік)

АФ “Карпати” (Львів) – ФЦ “Ковель” – 5:0

Голи: Гаук, 11, 16, Смірнов, 14, Пигичко, 47, Руснак, 68.

Склад АФ “Карпати”: Зізіцький (Шекета, 48), Полеванчук, Петрук, Колонюк, Дмитряк, Камаралі, Гаук (Гуй, 48), Цимбалістий (Денис, 36), Цупер (Руснак, 36), Пигичко (Топало, 48), Смірнов.

Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.

Львів’яни впевнено розпочали поєдинок, забивши три м’ячі у проміжку з 11-ї до 16-ї хвилини. Спочатку Микола Гаук замкнув простріл Максима Пигичка. Через три хвилини карпатівці забили вдруге. Роман Цупер віддав передачу на Дениса Дмитряка, який виконав простріл у штрафний майданчик суперника. Гаук завдав удару, але м’яч влучив у захисника “Ковеля”. Найспритнішим виявився Павло Смірнов, котрий відправив м’яч у сітку. А на 16-й хвилині Гаук оформив дубль, реалізувавши вихід віч-на-віч.

По перерві “зелено-білі” відзначилися ще двічі. На 47-й хвилині Владислав Денис стріляв по воротах команди із Волині, а перший на добиванні опинився Пигичко – 4:0. Наприкінці поєдинку Мирослав Руснак встановив фінальний рахунок зустрічі.

0x0 (4)

ДЮСШ “Карпати” (Львів) – АФ “Минай” – 2:0

Голи: Кульчицький, 49 (автогол), Навка, 57.

Склад ДЮСШ “Карпати”: Різник (Кошла, 64), Козимка, Поріцький (Альфавіцький, 64), Кузьо (Грушецький,52), Шнира (Навка, 54), Циган (Пилипець., 32), Голінський, Луків (Карпа, 60), Зеленко (Набіт, 58), Сідляр (Вараниця, 58),Старовецький (Проць, 36).

Тренери: Володимир Тутик і Самсон Годвін.

Протягом першого тайму карпатівці володіли ініціативою, але реалізувати свої моменти не змогли. Спочатку капітан “зелено-білих” Максим Козимка після подачі зі стандарту пробив головою повз ворота, потім свої нагоди не використали Сідляр, Луків та Шнира.

Львів’яни відкрили рахунок після перерви. Максим Пилипець з кутового подав у карний майданчик і мʼяч від гравця “Минаю” залетів у ворота. Ще раз розпочинати із центра поля гості змушені були на 57-й хвилині. Після помилки гравця “Минаю” Олексій Навка втік від захисників і відправив мʼяч у сітку – 2:0.

U-15 (2009 рік)

ФЦ “Ковель” – АФ “Карпати” (Львів) – 0:7

Голи: Кашуба, 16, 22, 69, Кривунець, 32, 42, Тупісь, 54, Бабірад, 66.

Склад АФ “Карпати”: Коваль, Русяк, Панчишин, Гльоц, Зварич, Ксьонзик, Стасюк, Москвітін, Кецик, Кашуба, Кривунець.

Запасні: Демків, Фатюк, Конів, Бочуляк, Гутник, Бабірад, Тупісь, Четверіков, Гураль.

Тренери: Віталій Лобасюк і Андрій Гурський.

Ще у першому таймі підопічні Лобасюка та Гурського відзначилися тричі. Матвій Кашуба оформив дубль, а наприкінці першої половини Ярослав Кривунець забив ще один гол. По перерві АФ “Карпати” продовжили забивати. Спочатку Кривунець відзначився вдруге, а згодом по голу до активу записали Володимир Тупісь та Юрій Бабірад. Крапку в цьому протистоянні поставив Кашуба, оформивши хет-трик.

TYS_6588

АФ “Минай” – ДЮСШ “Карпати” (Львів) – 1:3

Голи: Цюпа, 10, 13, Кіт, 65.

Склад ДЮСШ “Карпати”: Мосій, Покладок, Сняданко, Сергієнко ( Білоус, 68), Кравчишин (Сабадаш, 68), Свиріпа, Сливка, Кіт, Капустинський (Трух, 69), Цюпа, Романець (Пристацький, 54).

Тренери: Володимир Шумський та Андрій Грінер.

Вперше “зелено-білим” вдалося забити після розіграшу кутового – Назар Цюпа головою переправив м’яч у сітку. Минуло кілька хвилин і Назар оформив дубль – після передачі від Сергієнка Цюпа перекинув м’яч через воротаря господарів. У другому таймі гравцям “Минаю” вдалося скоротити рахунок. Проте останнє слово було за гостями. За п’ять хвилин до фінального свистка Ігор Кіт реалізував вихід віч-на-віч – 3:1.

U-16 (2008 рік)

АФ “Карпати” (Львів) – ФЦ “Ковель” – 6:0

Голи: Дєдов, 5, 43, 64, Березовський, 22, Тлумак, 33, Поліщук, 77.

Склад АФ “Карпати”: Колесник (Потерайко, 50), Корчак (Давид, 41), Бобечко (Карпінський, 41), Білінський (Богдан, 50), Тлумак, Левкович, Єнич (Зуб, 50), Дєдов, Куценко, Карпин (Поліщук, 50), Шопронку (Березовський, 11, Мартинюк, 65).

Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.

Львів’яни без особливих проблем здолали волинян. Вже на п’ятій хвилині зустрічі Олександр Дєдов відкрив рахунок, замкнувши простріл Антона Левковича. Згодом Левкович знову виконав передачу з флангу, на яку відгукнувся Єгор Березовський. Ще один гол у першому таймі забив Максим Тлумак, котрий найкраще з усіх зорієнтувався у штрафному майданчику суперника та влучно пробив після подачі з кутового.

У другому таймі Дєдов оформив хет-трик. Спочатку Олександр замкнув навіс головою від Тлумака, а згодом був найспритнішим у володіннях “Ковеля”. Заключний м’яч у цій зустрічі забив Максим Поліщук – 6:0.

TYS_7493

ДЮСШ “Карпати” (Львів) – АФ “Минай” – 0:1

Склад ДЮСШ “Карпати”: Грицьків, Кокотко, Заєць, Лукʼянчук, Зановʼяк, Гловʼяк, Войналович, Бессарабов, Верхівський, Сахончик, Рудий.

Тренери: Роман Деркач і Руслан Маланій.

Суперник активніше розпочав гру і періодично загрожував воротам “Карпат”. Львів’яни теж не відсиджувалися на своїй частині поля. Хорошу нагоду втратив Андрій Верхівський, який отримав передачу від Андрія Сахончика – закарпатців врятував кіпер. Натомість “Минай” свій шанс реалізував. Це сталося на 20-й хвилині матчу.

U-17 (2007 рік)

ФЦ “Ковель” – АФ “Карпати” (Львів) – 0:2

Голи: Кокодиняк, 11, Грибеник, 39.

Склад АФ “Карпати”: Фандист, Фостяк, Грабовенський, Черненко, Кокодиняк, Пилипчук, Гудзь, Малиш, Комарениць, Грибеник, Дмитришин (Поліщук, 38).

Запасні: Жулінський, Богдан.

Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.

На 11-й хвилині “леви” вийшли вперед. Тарас Дмитришин виконав подачу на дальню стійку, де опинився Денис Малиш, який завдав удару по воротах суперника. М’яч влучив у стійку, а першим на добиванні зіграв Юрій Кокодиняк. На 39-й хвилині “Карпати” подвоїли свою перевагу. Іван Фостяк віддав пас на Кокодиняка, котрий протягнув м’яч флангом і прострілив у штрафний майданчик на Ігоря Грибеника. Нападник красивим ударом п’ятою переправив м’яч у сітку воріт “Ковеля” – 0:2.

Буквально через хвилину після голу Грибеника цей поєдинок перервала сирена, яка сповістила про повітряну тривогу. Команди пішли в укриття, а тривога затягнулась на більше, ніж дві години. Тому було ухвалено рішення не продовжувати цей матч. Згідно з регламентом, якщо матч розпочато та призупинено через тривогу, яка триває понад 120 хвилин, остаточний рахунок поєдинку залишається таким, який зафіксовано на момент зупинки гри.

TYS_6014

АФ “Минай” – ДЮСШ “Карпати” (Львів) – 0:3

Голи: Коржинський, 53, Коваль, 60, Криванчик, 70

Склад ДЮСШ “Карпати”: Гнатів, Бегар, Ткачук, Звір, Коваль, Криванчик (Затварський, 76), Дрозд (Черевко, 46), Огорілко (Гураль, 76), Лабик, Войтанович, Коржинський (Десятник, 85).

Тренери: Руслан Забранський та Михайло Гурка.

У першому таймі гравці ДЮСШ “Карпати” не реалізували чотири виходи віч-на-віч з воротарем суперника і пропустили декілька контратак “Минаю”. Далі була затяжна пауза через оголошену повітряну тривогу. Довга перерва пішла на користь “зелено-білим”. Зі старту другого тайму вони багато атакували та пресингували суперника. І це дало результат. На 53-й хвилині Денис Коржинський вивів львівʼян вперед. Незабаром Дмитро Коваль подвоїв перевагу “Карпат”, а ще через десять хвилин Роман Криванчик зробив рахунок розгромним.