Чемпіонат України U-21. “Карпати” – ЛНЗ. Прев’ю

10 серпня 2026 р.
Лев
У вівторок, 11 серпня, львівські “Карпати” U-21 в рамках другого туру чемпіонату України U-21 прийматимуть черкаський ЛНЗ. Матч відбудеться в Бартатові на НТБ “Карпати”. Початок гри о 12:00.
Без назви-122

Суперник

Старшим тренером ЛНЗ U-21 є Михайло Дячук-Ставицький. Раніше 37-річний фахівець двічі очолював “Рух” U-19. У листопаді 2026 року Михайло Юрійович став старшим тренером юнацької команди черкасців, а в червні 2026 року тренер очолив “молодіжку”.

Поточна форма

В минулому турі ЛНЗ U-19 зіграв внічию з “Буковиною” U-21. Суперники обмінялись влучними пострілами Дмитра Матківського та Федора Бабака.

Натомість “Карпати” U-21 впевнено розібрались з однолітками з криворізького “Кривбасу”. Львів’яни святкували перемогу з рахунком 4:0 завдяки дублю Олександра Дєдова і голам Артема Копила та Андрія Івасія.

До цього “зелено-білі” провели чотири контрольні матчі на навчально-тренувальних зборах. “Карпати” U-21 поступилися “Куликів-Білці” (0:2) та бориславському “Нафтовику” (2:4). Натомість у протистояннях з “Дністром” із Заліщиків та “Січчю” (Добряни) підопічні Олега Голодюка святкували перемоги – 2:0 та 6:0 відповідно.

Кадрова ситуація

В обидвох команд немає дискваліфікованих гравців на майбутній поєдинок.

Дата та місце

11 серпня, 12:00, Бартатів, НТБ “Карпати”.

Арбітри

Головним арбітром матчу працюватиме Дмитро Кубряк (Одеса). На лініях поля йому допомагатимуть Михайло Юхименко (Луцьк) та Ірина Голіяк (Миколаївська область). Четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів). Спостерігач арбітражу – Микола Левко (Чернівці).

Трансляція

Пряму трансляцію поєдинку дивіться на YouTube-каналі львівських “Карпат”.