Андрій Тлумак: "Поставлю команді п’ять балів з п’яти за сьогоднішню гру"

11 жовтня 2021 р.
Післяматчева пресконференція головного тренера львівських "Карпат".
KRAL9466.jpg

"Перемога очікувана, звичайно, але я щойно з хлопцями розмовляв і не можу сказати, що вона була важкою. Оскільки це був повністю наш матч, ми контролювали хід гри. Звісно, важко грати з командами, у яких 11 футболістів перебувають на своїй половині поля та обороняються. Жодних вільних зон не було, однак ми їх знаходили. Я думаю, що рахунок закономірний".

"Однозначно, що попередні поєдинки проти "Лівого берега" та "Епіцентру" були виснажливими. Тим більше, що це були ключові матчі. Не так фізично ми втомилися, хоча команда багато рухалася. Єдиний момент – психологія. Вона відіграла свою роль. Минулі матчі ми провели з лідерами, а сьогодні – з аутсайдером. "Карпати" повністю контролювали м’яч, зберігали концентрацію, в обороні зіграли чудово, тому все гаразд".

"Заміна Заставного? Є певні моменти, у нього до того ж і мікротравма була. Суперник перелаштувався на гру в обороні з п’ятьма захисниками і Володя не мав тієї зони, яку б він отримував на правому фланзі. Наразі Денис Галенков дуже непогано виглядає справа. Тому це певний момент тактичного характеру. Ми задоволені Заставним і загалом тим, як він тренується та працює. Він буде грати надалі, тому тут жодних питань немає".

"Оцінка команд? Суперника я не оцінюватиму, а своїм підопічним поставлю п’ять за п’ятибальною шкалою".