Андрій Тлумак: "Ми рухаємося до нашої мрії"

20 листопада 2021 р.
Післяматчевий коментар головного тренера "зелено-білих".
IMG_5424

"Звичайно, що ми задоволені сьогоднішнім матчем. У нас триває серія з 12-ти перемог поспіль. Ми рухаємось до нашої мрії, та найголовніше, що команда показує дуже хороший футбол. Це не випадкові перемоги, ми забиваємо багато м’ячів, а позаду граємо дисципліновано. Тому це дуже тішить. Команда живе цим, горить перемогою та ідеєю, яку ми ставимо перед собою".

"Вихід Тітуніна в основі? Непогано зіграв хлопець. Звичайно, що є куди рухатися. Проте він молодець! Це дебютний матч Анатолія у стартовому складі за "Карпати", тому я вітаю його і усіх нас з перемогою та позитивним результатом".

"Дуже хочу подякувати вболівальникам, які приїхали до Києва і підтримували нас. Така армія фанатів навіть у Прем'єр-лізі не подорожує за командою на виїзні матчі. Величезна подяка та респект кожному з наших вболівальників".

"Мої підказки Галенкову? Кожен футболіст має грати, використовуючи свої сильні сторони. Денис дуже потужний, вибуховий та швидкий. Тому він повинен усім цим арсеналом користуватися. Якщо Денис робитиме це, то навчиться грати на своїх позитивних навичках і буде топовим футболістом".