Анатолій Тітунін: "Розраховуємо на підтримку вболівальників у новому році"

02 січня 2022 р.
Півзахисник Анатолій Тітунін пройшов шлях від юнацьких "Карпат" до професійної команди "зелено-білих", яка виступає у Другій лізі. У першій частині чемпіонату він не так часто з’являвся на полі, але коли виникала така нагода, то виправдовував довіру тренерів.
DSC_6255

Анатолію, як проводиш відпустку?

– Увесь час перебуваю вдома у Львові. Мав можливість зустрітися з друзями, з’їздив на декілька днів у рідну Судову Вишню. Інколи збираємося з друзями та граємо у міні-футбол. Також планував поїздку на море, однак через певні причини не вдалося цього зробити.

20-го січня команда знову збереться разом і розпочне підготовку чемпіонату. Мабуть, сумуєш за тренуваннями?

– Звичайно, вже кортить приступити до повноцінних занять. Перед відпусткою кожен з нас отримав індивідуальну програму, але це не замінює тієї атмосфери, коли тренуємось усі разом.

Цьогоріч ти дебютував за "Карпати". Які відчуття тебе переповнювали?

– Я є вихованцем "УФК-Карпати", тому завжди мріяв грати за рідну команду. Спочатку радів, коли Андрій Тлумак запросив у "Карпати", які тоді виступали в аматорському чемпіонаті, а потім і в Другій лізі. Хоча розумію, що багато ще потрібно зусиль для того, щоб перебувати на провідних ролях. Загалом перед командою стоїть завдання підвищитись у класі і я вірю, що нам це під силу. У нас чудовий колектив, панує прекрасна атмосфера і на кожну гру ми максимально налаштовуємося. Головне, що зараз ми на вершині турнірної таблиці і у Новий рік входимо лідерами.

Де святкував Новий рік?

– У Львові з друзями. Принагідно хочу привітати всіх вболівальників "Карпат" з Новим роком та побажати здоров’я. Розраховуємо на їхню підтримку у новому році.